Evu Burešovou lynčovali kvůli „odpornému“ úsměvu. Zpěvačka na to teď reaguje ve velkém

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová se pustila do nového projektu. Natočila novou píseň, kterou můžete slyšet nejen na sociálních sítích. Autorem písničky není nikdo menší než Václav Noid Bárta, který je na své dílo náležitě pyšný. 

Společně s partnerkou Eliškou Grabcovou připravili projekt, který má lidi přesvědčit o tom, že úsměv je krásný, ať vypadá jakkoliv.

Burešovou často lynčovali kvůli úsměvu

Sama Burešová natočila na Instagram video, ve kterém poukazuje na problém, který s ní veřejnost měla dříve a ještě dnes si na to někdo vzpomene. „Pamatujete si, jak se v jednu dobu řešil můj úsměv? Byl pro některé lidi „odporný“. Nikdy jsem to nepochopila,“ přiznala se Eva.

„Říkala jsem si, že nejdůležitější je, že vůbec mám důvod se smát. Elišku tohle téma zaujalo hlouběji, a tak společně s Václavem Noidem Bártou napsali píseň Úsměv Mony Lisy,“ připsala k videu a oba také označila.

Noid se může pochlubit krásným úsměvem stejně jako Eva. Václava zdobí drobná mezera mezi předními zuby, ani kvůli tomu ale svůj úsměv neskrývá. A tak by to měl dělat každý, kdo se směje rád.

Eva spolupracuje s Noidem už více jak deset let

Písnička se objevila také v pořadu Showtime, rozhovor přinesl právě autor písně Noid. „Námět vymyslela moje Eliška,“ pustil se do vyprávění. „Jednoho času dávala Eva příspěvky o tom, jak se lidé smějí jejímu úsměvu a že není vůbec hezký a smát by se neměla.“

„Celá písnička je o tom, že by se člověk neměl bát smát. Smích je to nejkrásnější, co máme,“ dodal Václav a je pyšný na to, že znovu mohl spolupracovat právě s Evou. A zpěvačka je z písničky nadšená.

„Jsem nadšená. Jsem celkově nadšená z tohoto spojení, že můžu spolupracovat s Eliškou a Vaškem, protože mají strašně krásný nápady. To, co tam Vašek vymyslí hudebně, je něco neskutečnýho a fakt, že už se asi za těch 11 let známe natolik, že oni něco stvoří, pošlou mi to a já na tom nechci nic měnit. Je to prostě tak, jak bych chtěla.“

„Evička patří mezi naše nejlepší zpěvačky, protože její talent je neskutečný. Zpívá rytmicky, barvu hlavu má krásnou, charisma v hlase,“ pěl ódy na mladou zpěvačku Vašek Noid Bárta. Nový song si můžete poslechnout i vy.

Autor: Raina TomanováSouvisející články