Ewa Farna jako moderátorka SuperStar zaskočila úplně všechny. Její výkon ohodnotila řada celebrit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: FOTO CNC / ALEXANDR MALACHOVSKÝ / CNC / Profimedia

Ewa Farna v nedávné době ukázala, že je velmi oblíbenou zpěvačkou, když získala první místo v anketě Český slavík. O víkendu ale předvedla, že kromě zpěvu vyniká také v moderování. V prvním přímém přenosu pořadu SuperStar totiž předvedla neuvěřitelný výkon a poklonil se jí i Mareš.

Během finálového večera byla Ewa přirozeně nervózní. Měla za sebou náročný týden, únava se na ní ale nijak výrazně neprojevila. Dokázala si udělat legraci dokonce i sama ze sebe, což celá řada diváků ocenila. Její outfit byl totiž jedinou věcí, která její výkon trochu kazila.

Když ale sama uznala, že vypadá jako dalmatin, co prošel zvýrazňovačem, diváci jí i šaty pytlovitého stylu s podivným vzorem odpustili. Za poslední dobu se navíc jednalo o jeden z lepších modelů, který si na sebe Ewa vzala. A její moderátorský výkon předčil všechna očekávání.

Těhotenství a řada koncertů

Ewa se v neděli pustila do moderování s plnou vervou, a to i přesto, že měla za sebou podle informací deníku expres.cz ten týden celou řadu náročných koncertů. Navíc je zpěvačka těhotná, a je tedy přirozené, že potřebuje více odpočívat. Ona na sobě ale nedala nic znát.

Po přímém přenosu dokonce zveřejnila fotografii na svém instagramu a s fanoušky se podělila o své dojmy z vlastního výkonu. „První přímý přenos. Poprvé moderace před Leošem Marešem. Taková normální pohodová adventní neděle,“ napsala k příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Pod fotografií z přímého přenosu se od fanoušků i celebrit dočkala řady uznání, většina z nich poslala milé vzkazy o tom, jak byla během vysílání přirozená a jak dokázala s chladnou hlavou reagovat na všechno, co se událo. Ewa tak nejspíš usíná již dva dny se skvělým pocitem.

Mareš ji pochválil

Leoš Mareš, který se letos objevil v porotě SuperStar, je jindy na pozici moderátora. Není tedy divu, že měla právě z něho Ewa respekt. Bravurně ale zvládla situaci už od začátku pořadu a bylo vidět, že se připravila. Mareše se zeptala na jeho pobyt na Maledivách, pak promluvila s Marianem Čekovským o Košicích.

Zvládla se vypořádat i s rozhovory se soutěžícími, a dokonce skvěle zvládla situaci, když jedna ze soutěžících musela ze soutěže odstoupit. Ukázalo se tak, že je Farna nejen skvělou zpěvačkou, ale i moderátorkou, která má navíc empatii a citlivou duši.

Leoš Mareš jí pak nabídl, že by si s ní role klidně prohodil natrvalo, protože jako moderátorka nejen v jeho očích prospěla na výbornou.

Jestli se Ewy jako moderátorky nějakého pořadu dočkáme i v budoucnu, je otázka, fanoušci by ale, zdá se, rozhodně nebyli proti.

Zdroj: Instagram, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články