Ewa Farna v rozhlase pěkně vypekla ostříleného Aleše Cibulku. Na nepříjemnou otázku odpověděla po svém

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna je sice velmi aktivní na instagramu, kde ukazuje střípky se ze svého soukromého života, co se týče rozhovorů, je ale skoupá na slovo. To zjistil i ostřílený moderátor Aleš Cibulka.

Zpěvačka se nyní netajila tím, že na osobní otázky nebude odpovídat. Na rozdíl od jiných celebrit je v showbyznysu už od dětského věku a velmi dlouho se hledala, aby si mohla vážit sama sebe a nedat na nepříjemné otázky ostatních.

Stanovila si mantinely, přes které nejde ani za nic

Své hranice se bedlivě chrání a nenechá nikoho, aby přešel až za ně. Drží se toho i při rozhovorech, které jí nevadí, ale na otázky ohledně dítěte nebo svého manžela neodpovídá. O svém soukromí tak do médií nemluví a lidé si musí vystačit s tím, co uvidí na sociálních sítích.

Nedávno dávala Ewa rozhovor pro Český rozhlas. Tam se do ní pustil ostřílený moderátor Aleš Cibulka, který si s českou zpěvačkou velmi hezky popovídal. Poté ale došlo na osobní témata a Cibulka se rozhodl Ewu vyzkoušet.

Podmínky Farne nepřešel a trochu si do ní rýpnul. I když moc dobře věděl, jakou hranici překročit nemá, zeptal se jí na několik otázek ze soukromí. A přesně takové, na které Ewa ze zásady vůbec neodpovídá.

Ze studia neodešla, ale odpověděla po svém

„Máme poslední půlminutku, takže přicházím k seznamu zakázaných otázek. Já jsem varován, že když vám je položím, odcházíte ze studia. Když odejdete, už je mi to úplně jedno, teď už můžete,“ dělal si legraci Cibulka. Samozřejmě se zeptal na další miminko, manžela nebo jejich syna.

Toho Farna neukazuje ani na sociálních sítích, vždy uvidíte pouze jeho záda nebo je snímek upraven tak, aby mu nebylo vidět do tváře. Zpěvačka sice ze studia neodešla, ale odpověděla větou, která moderátorovi zavřela ústa.

„Já bych se nejraději chlubila, jak se mám skvěle, a přijde mi občas drzé, jak se mám dobře, za což jsem hrozně vděčná,“ naznačila Ewa, že se má velmi dobře, i když se například její manžel po více než 10 letech rozhodl opustit její kapelu.

Zdroj: Český rozhlas, Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články