Upřímné přiznání Richarda Genzera: Krásná přítelkyně ho opustila kvůli alkoholu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer je sice slavný herec, moderátor a především bavič, v soukromí se mu ale posledních několik měsíců nedaří.

Během koronavirové pandemie přišel jako mnoho ostatních celebrit o svůj pravidelný příjem, navíc se s ním rozešla jeho milovaná Pavla. Už v roce 2019, kdy spolu začínali, se nechal Richard slyšet: „Pavla je moc krásná a já pořad nechápu, jak takový idiot jako já měl takové štěstí, že jsem ji potkal.“

Za rozchod může podle Richarda alkohol

Co stojí za jejich rozchodem? Richard se Blesku svěřil o důvodech, které nakonec donutily Pavlu ze vztahu odejít. „Teď mě nejvíc mrzí, že odešla moje přítelkyně, proto jsem mlel nesmysly kvůli alkoholu. Psalo se, že je se mnou kvůli penězům. To je skvělé, já ale žádné nemám.“

Richard uvedl sebe jako viníka rozpadu partnerství. „Viník jsem já, ne ona, jak se všude psalo,“ svěřil se zase časopisu Sedmička. Rozchod v něm ale vyvolal touhu udělat jeden životní krok.

„Ještě jsem se nerozvedl a chci to změnit. Nechával jsem to plout, ale našel jsem v sobě sílu, že tyhle věci začnu řešit,“ prozradil Genzer, který žil dlouhé roky s Lindou Finkovou, s níž má dvě děti.

Bývalou partnerku i nadále miluje

Ještě před několika měsíci nebylo jasné, proč se s bavičem půvabná Pavla Kalinová rozešla. Sám herec to teď přiznal. Tenkrát po rozchodu odjel český šprýmař do Chorvatska, kde si chtěl odpočinout od všech starostí.

Geňa, jak mu přátelé říkají, si své přítelkyně velmi vážil a i nadále ji miluje, jak sám přiznal. V době, kdy ho opustila, ho ale trápily také finanční problémy, protože narazil na podvodníka, který ho připravil o několik milionů korun.

V době pandemie šlo o extra částku, na kterou si chtěl Richard znovu vydělat. Nakonec ale skončil v minusových hodnotách, a tak se nyní musí pořádně otáčet, aby své dluhy splatil. A třeba se mu také povede najít novou lásku, až přebolí konec té poslední.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články