Ewu Farnou narvali do velikosti 36. Výsledek je božský

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna je v poslední době v jednom kole. Natáčí nejen novou desku, ale chystá se také na několik videoklipů. Se svými fanoušky na instagramu se pravidelně dělí o fotografie nebo videa.

Naposledy Ewa vystupovala v Brně, kde mohli fanoušci vidět také jejího manžela Martina Chobota, který se rozhodl, že na konci roku v kapele skončí kvůli syndromu vyhoření. Hraní v kapele už mu nedělá radost, jako tomu bylo dřív. Ewa jeho rozhodnutí respektuje.

V Karlíně má skoro vyprodáno, koncerty jsou oblíbené

Ewa se chystala na turné už dříve, bohužel ho ale překazila koronavirová krize. Tentokrát už ale nic nebránilo tomu, aby si Ewa společně s kapelou užila nadšené davy fanoušků, kteří společně se zpěvačkou mohli zavzpomínat na její největší hity.

Na konci října se Ewa vydá také do pražského Karlína, kde hlásí téměř vyprodáno. Lidé tak mají poslední možnost si vstupenky zakoupit a užít si velkolepou show.

Zpěvačka s polskými kořeny vystupuje nejen u nás, ale také právě u sousedů. Své příspěvky na instagramu pak píše v obou jazycích, aby jí rozuměli všichni. A v posledním zveřejněném příspěvku vypadá Ewa božsky.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa si může obléknout cokoliv, pokaždé bude sexy

Na snímku je totiž oblečená do krásného kompletu, který zdůrazňuje její přednosti. K fotografii pak Ewa připsala: „Pozdrav z nejnovějšího focení. Z cyklu narvali mě do velikosti 36. Deska se blíží, před námi natáčení dalších dvou klipů… ach!“

Komentáře jsou samozřejmě pochvalné, protože vůbec nezáleží na tom, jakou Ewa nosí velikost. V pleteném kompletu jí to velmi sekne, její dekolt vypadá, že praskne a její pohled by dostal do kolen každého chlapa.

Ewin výraz naznačuje, že si focení velmi užívá. Rozhodně v sobě nezapře sexy bohyni, kterou bezesporu je. V komentářích se objevují nejen krásná slova, ale také různé emotikony, které naznačují, že by si někteří dali říct.

Ewa je ale stále věrná svému partnerovi a také otci malého Artura, kterého ale na koncertech nepotkáte. Ewa, i když je milující maminkou, je ráda, že si může od dítěte odskočit a užít si to, co ji baví a zároveň živí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články