Zdeňka Podhůrského stála popularita zdraví. Teď září po boku o 37 let mladší přítelkyně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zdenek podhursky pritelkyne
Zdroj: Profimedia

Zdeněk Podhůrský se již před několika lety stáhnul do ústraní a věnuje se raději své přítelkyni, s níž zvelebuje svůj domek. Společně žijí spokojený a klidný život plný lásky.

Zdeněk ale nedávno vzpomínal na televizi Nova, která ho proslavila a přinesla mu popularitu, o níž se mu ani nesnilo. Moderátor byl hlavní tváří pořadu Pálí vám to?, ale jak přiznal, rozhodně to nemělo jen tu dobrou stránku. V mnohém totiž trpěl.

Jeho osobní život byl v troskách

„To byla taková zvláštní doba. Rozváděl jsem se, osobní život se mi rozpadl úplně na trosky, byl jsem hodně mimo. Bral jsem nějaké uklidňující prášky. Zrovna jsem byl s dětmi poprvé sám na dovolené,“ prozradil Zdeněk pro ahaonline.cz.

„Byl jsem tam v depkách, nostalgiích a najednou telefonát, a že teda mi nabízejí nějaký casting na moderování na Nově,“ vzpomínal moderátor. Následně se stal jednou z neoblíbenějších celebrit, které moderovaly různé pořady.

„Přišel jsem tam, vyndal z báglu zmačkané sáčko a říkám, že jsem neměl čas se učit text. Prostě jsem tam něco dělal, vůbec nevím co, jak jsem v sobě měl nějaké ty Lexauriny. Strašně se smáli, říkali, že jsem byl výborný a že se ozvou,“ vyprávěl dále Zdeněk.

„To už jsem znal, tak jsem si říkal, že to nedopadne. Hned druhý den mi ale volali, že Libuše Šmuclerová a Pavel Zuna zrušili další castingy, protože mě viděli a řekli, že chtějí jen mě a nikoho jiného,“ byl překvapený Zdeněk, který se tak dostal do povědomí široké veřejnosti.

Dnes si užívá soukromí s mladší přítelkyni

Pořad moderoval dlouhou dobu, ale jak uvedl, raději se později kvůli zdraví stáhnul z veřejného života a teď si užívá soukromí s mnohem mladší přítelkyní. Věnuje se mnoha koníčkům, mezi které patří například focení – hlavně své o 37 let mladší přítelkyně, které nafotil akty.

Dokonce se jeden snímek dostal do pánského časopisu. Dále se věnuje restaurování loutek, které mu kdysi vyrobil jeho otec. Tato práce ho velmi baví a moderátor se rozhodl, že uspořádá výstavu. Věnuje se také dabingu, který ho živí.

Ve velkém domě má svůj pracovní stůl, na kterém všechno sepisuje a upravuje také dialogy. S přítelkyní Veronikou jsou spolu už šest let a společně zrekonstruovali dům, který byl v žalostném stavu. Teď si mohou užívat své hnízdečko lásky.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články