Jitka Schneiderová vyvedla svého přítele do společnosti. Všechny udivila jeho výška

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka schneiderova
Zdroj: Profimedia

Nová romantická komedie Petra Zahrádky s názvem Láska na špičkách jde do kin 14. října 2021, a není tak divu, že premiéra přilákala mnohé herce a další celebrity, které se chtěly pokochat výkonem nejen vlastním, ale také svých uměleckých kolegů. Není divu, že se mezi nimi objevila i Jitka Schneiderová.

Herečka, která si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí, nemohla na premiéře snímku samozřejmě chybět. Do pražské Lucerny ale nedorazila sama. Doprovod jí dělal její partner Lukáš, se kterým se dlouhou dobu nikde neukázala.

A slovní spojení láska na špičkách dostalo v jejich podání úplně nový význam. Lukáš je totiž hned o dvě hlavy vyšší než jeho partnerka a dalo by se tak říci, že název filmu k jejich vztahu dokonale sedí. Podle úsměvů, které si pro fotografy připravili, si to oba dobře uvědomují.

Manželka starosty

Romantická komedie pojednává o bývalé primabaleríně, která se kvůli úrazu musí rozloučit se svou kariérou. Tu si ve snímku zahrála Vica Kerekes. Schneiderová se tu objevuje jako Zuzana Nosková, manželka starosty. Jak se jí herecký výkon povedl, můžete posoudit v kinech sami.

Kromě Jitky Schneiderové si další hlavní role zahráli Ondřej Veselý, Jiří Havelka, Valentýna Bečková, Leoš Noha nebo Jakub Kohák. Mnoho z hlavních představitelů se objevilo v sále na premiéře také a nenechali si tak velkou událost ujít.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Je ale pravda, že Schneiderová a její partner se stali středem pozornosti snad nejvíce ze všech právě díky velkému výškovému rozdílu, který tak moc sedí k názvu snímku. Neměli tak v podstatě nejmenší šanci vyhnout se fotografům.

Zelená a černá

Lukáš i Jitka zvolili na premiéru jednoduché, ale zároveň velmi slušivé a vhodné oblečení. Zatímco herečka se ukázala v zelených šatech, které k jejím světlým vlasům dokonale ladily, její partner zvolil jednoduché tmavé barvy, které ho snad udělaly ještě vyšším, než je.

Na mnoha fotkách se tak musel sklánět, aby se vešel do záběru a také aby vedle něho jeho přítelkyně nevypadala příliš drobná. I přes výškový rozdíl jim to ale oběma slušelo a soudě podle jejich úsměvů si film naplno užili.

Kromě nich se na premiéře objevili také další slavné osobnosti. V následujících dnech bude film hojně vysílaný v kinech, pokud tak milujete romantické komedie nebo některého z herců, možná je to pro vás dokonalý tip na společenský zážitek.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články