Gabriela Soukalová se ukázala nahoře bez. Upozornila tak na jeden problém

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: Profimedia

Gabriela Soukalová nedávno porodila své první dítě. S přítelem spolu nejsou sice dlouho, ale pro Gábinu je Miloš skutečně velkou oporou. Prošla si těžkým rozvodem, s Petrem Koukalem na sobě nenechali skrze média nit suchou. 

Dokonce si po rozchodu nechala změnit příjmení na své dívčí. Dnes je ale spokojená, daří se jí v soukromém životě i v tom pracovním.

Ráda se se svými úspěchy pochlubí fanouškům

Fanouškům na svém Instagramu ukázala fotografii, ze které vás možná bude mrazit, zároveň ale rozpumpuje většinu mužské populace. Gábina je na ní totiž nahoře bez, a i když se jedná o snímek, na kterém stojí zády k objektivu, rozhodně stojí za to.

Snímek je pořízený na horách ve sněhu a Gabriela tím upozorňuje na Mezinárodní den bez podprsenky. „Ze začátku mi to (možná stejně jako Vám) přišlo kuriózní, než jsem zjistila, že tento svátek vznikl v rámci osvětové kampaně pro prevenci rakoviny prsu,“ připsala k fotografii.

„Proto doufám, že si tímto dnem připomeneme, jak důležité je nezapomínat na pravidelná vyšetření našich „kůzlat“ a taky si občas udělat samovyšetření, které může pomoci detekovat problémy včas,“ vyzvala své fanynky, aby nezapomínaly na důležitá vyšetření.

Místo odpovědi na otázku přišly jiné otázky

Zároveň se bývalá česká biatlonistka zajímala o to, jestli na své zdraví její sledující myslí. Většina z nich ale komentovala právě onu fotografii, na které je krásná maminka oblečená jen do teplejších kalhot.

Jeden z komentujících by rád viděl Gábinu také zepředu, jen jediný komentář směřoval k tomu, na co se Gabriela zeptala. Fotografie je ale velmi sexy a není divu, že text, který připsala, moc lidí asi nečetlo.

Na snímku v rukou třímá hůlky a vypadá to, že si aktivní odpočinek velmi užívá. Nutno dodat, že má na fotografii Gabriela luxusní postavu, kterou si udržuje pravidelným pohybem. Po ukončení sportovní kariéry moderovala televizní pořad Showtime.

Nyní si ale užívá pocity čerstvé maminky. Na svůj porod se pečlivě připravovala, fanouškům dodávala také vtipná videa, ve kterých řešila různé problémy, například zabalení tašky do porodnice.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články