Gottova dcera Charlotte Ella bude možná jednou hvězdou. Čeká na 18. narozeniny?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
charlotte ella gottová
Zdroj: Profimedia

Zesnulý zpěvák Karel Gott po sobě zanechal velkou rodinu, která se médiím vyhýbá jen velmi špatně. Ať už jde o jeho dceru Dominiku, o které se v nedávné době hodně psalo v souvislosti s jejím finským manželem, nebo vdovu po zpěvákovi Ivanu Gottovou, fanoušci mají stále o jeho blízkých přehled.

Těsně před Mistrovou smrtí navíc vyšla písnička Srdce nehasnou, ve které se Gott představil po boku své dcery Charlotty Elly. Mladá dívka zdědila po velkém zpěvákovi hlas a hudební nadání, a není se tak čemu divit, že fanoušci čekají, kdy se opět objeví na scéně.

Jenomže od poslední písničky jako by se v hudebním světě po Charlottě Elle Gottové slehla zem. Sice působí na sociálních sítích, kde by mohla rozjet slibnou kariéru, ale jenom v minimální míře. Bude z ní tak jednou hvězda, nebo ne? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů.

Dvě fotky a konec

Když si v loňském roce založila Charlotte Instagram, ukázalo se, že by mohla z fleku ovlivňovat davy. Během krátké chvíle ji totiž začaly sledovat stovky lidí a za pár dní už měla na profilu přes 199 tisíc fanoušků. Jenomže ona toho nevyužila, jak by mnozí čekali.

Lidé předpokládali, že se něco dozví, že bude mladá dívka sdílet nějaké fotografie nebo informace o své rodině. Jenže se zmýlili. Charlotte za celou dobu svého působení přidala na Instagram pouze dvě fotografie. První snímek navíc po čase smazala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený charlotte 🤍 (@charlotte_gottova)

Až letos o prázdninách překvapila fanoušky fotkou z dovolené, je tak otázkou, zda se dočkají po pár měsících něčeho nového, nebo zda to byl jenom náhodný výkřik do tmy, jehož ozvěna za chvíli odezní a s ní se ztratí i další fanouškovské naděje.

Ivana střeží soukromí rodiny

Vdova po Karlu Gottovi Ivana si dává dobrý pozor na to, co se v médiích objeví. Po jeho smrti měla jistě novinářů dost, a teď se proto snaží držet se spíše stranou a dopřát rodině klid. To poslední, co by si nejspíš přála, jsou její děti ve středu pozornosti fotografů a novin.

Často se proto spekuluje o tom, zda není Ivana tím, kdo Charlotte v její kariéře brzdí a zda dívka náhodou nečeká na své osmnáctiny, aby konečně mohla ukázat, co v ní je. Možné je také to, že Gottova dcera pracuje na něčem velkém v tajnosti, a pak překvapí stejně jako tehdy právě s písničkou Srdce nehasnou.

Na odpovědi si musí Češi počkat. Pokud se má Charlotte jednou stát slavnou, určitě nebude dělat svému jménu ostudu a rodina na ni bude hrdá. A pokud se rozhodne pro jinou kariéru, je to čistě její volba. Prozatím je jasné jen to, že hudba v jejím srdci jistě zůstane tak jako tak.

Zdroj: sip.denik.cz, Blesk, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články