Halina Pawlowská obětí koronaviru. Přiznala, jak na tom teď zdravotně je

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
halina pawlowska
Zdroj: Profimedia

Spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská je další obětí koronaviru. Nejdříve to sice vypadalo, že má Halina jen rýmu a kašel, ale nakonec vyšel test pozitivně, a Halina tak musí na nějaký čas zapomenout na společenské akce.

Kromě Haliny má koronavirus také Jiří Lábus nebo Tereza Kostková, kterou musel jako moderátorku StarDance nahradit Aleš Háma. Herečka a moderátorka tanečního pořadu se zavřela doma s lehkým průběhem covidu. Lábus naopak skončil v nemocnici na kapačkách a má těžký průběh nemoci. I Halina se svěřila s tím, jak se momentálně cítí.

Halina zůstává pod peřinou, se svými pocity se svěřila fanouškům

Halina prozradila, jak je na tom: „Nemám chuť. Mám totiž covid a je mi velice bleeeee… Držte palce, prosím, a pište své zkušenosti,“ zveřejnila autorka několika veselých knih, které mají u českých čtenářů velký ohlas. Pawlowská má ale lehčí průběh nemoci, a proto zůstává v domácí péči.

Na Instagramu pak sdílela video, ve kterém zdraví fanoušky a prosí je, ať na ni myslí. „Mám rýmu a přišla jsem o čich, ale samozřejmě jsem očkovaná,“ přiznala Halina pro server zivotvcesku.cz. S covidem ale bojuje také Jiří Lábus, který skončil v nemocnici a měl by mít tzv. mutaci delta.

Herec přiznal, že má oslabenou imunitu, a proto dostal protilátkový koktejl, který dostal také exprezident Spojených států Donald Trump. „Mám po šesti měsících od očkování slabou ochranu proti viru, proto mi dali kapačku, v níž byly ochranné látky. Stejnou léčbu podstoupil i Trump,“ řekl Lábus pro deník Blesk.

Slavné osobnosti musí rušit své plány

Vypadá to, že pandemie koronaviru se nevyhýbá ani slavných osobnostech a je jedno, jestli jsou očkovaní, neočkovaní nebo už mají koronavirus za sebou. Tato nemoc si nevybírá, a proto se s moderováním StarDance musí na nějakou chvíli rozloučit také Tereza Kostková.

I když se každý účastník soutěže testuje stejně jako diváci v sále, kteří chtějí vidět přímý přenos, ukázalo se, že herečka je pozitivní. Musela tak do domácí karantény a vedle Marka Ebena jsme v sobotu večer viděli Aleše Hámu. Společně s Terezou marodí také její rodiče.

Pandemie je v České republice na vzestupu. Přichází podzim, období chřipek a dalších respiračních onemocnění a očekává se, že čísla nakažených budou i nadále stoupat. V pondělí přesáhnul počet pozitivních testů 7 000, což je nejvíce od konce března.

Zdroj: CNN Prima NEWS, blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články