Hana Gregorová dodnes vzpomíná na Radoslava Brzobohatého. Prozradila také, jaký byl milenec

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana gregorova
Zdroj: Profimedia

Radek Brzobohatý byl vynikající český herec, který nás opustil v roce 2012. Když se seznámil v roce 1980 během natáčení filmu Noční jezdci s Hanou Gregorovou, oba byli v manželství a jejich láska, která mezi nimi vzplanula, musela nějaký čas probíhat tajně. Nakonec ale všechno prasklo. Dnes Gregorová na svého muže vzpomíná a ani léta po jeho smrti nelituje toho, že se s ním tehdy dala dohromady.

Gregorová tehdy byla provdaná za jordánského lékaře Gassana. S tím dokonce měla dvouletou holčičku. Radkovou ženou byla Jiřina Bohdalová, která se později s rozpadem manželství srovnávala jen velmi těžko a Radkovi odpustila až těsně před jeho smrtí.

Gassan poté, co mu jeho žena oznámila, že má už půl roku milence, situaci pochopil a rozvedl se s ní v klidu. Přál jí štěstí a tušil, že sám někde ještě najde lásku, která mu bude stát za to všechno. Pak už páru nic nebránilo, aby se dal oficiálně dohromady.

Bylo to úplně jiné

„Nikdy jsem během natáčení nevyhledávala flirty, věděla jsem, že to bývají takové lásky maximálně na dvě tři noci. Ale tohle bylo něco jiného, bylo to šílené omámení. Když natáčení skončilo, oba jsme věděli, že jsme se dostali do neřešitelné situace,“ zavzpomínala v rozhovoru herečka.

Poté, co se ona i Brzobohatý rozvedli se svými partnery, začali společný život. „Nemohli jsme si tenkrát pomoci. Bylo to úžasné vzplanutí. Všechno jsme nechali za sebou a začali od nuly,“ prozradila Gregorová. V roce 1983 jejich lásku stvrdilo narození syna Ondřeje.

Z toho vyrostl herec a zpěvák a ukázal tak, že geny po obou rodičích nehodlá zahodit. Dnes je slavným členem českého showbyznysu. Jeho matka je na něho dodnes hrdá, místo ve svém srdci má ale i na zesnulého muže, na kterého denně vzpomíná.

Byl to skvělý milenec

„Radek mi vždycky říkal, že jsem jeho jaderná elektrárna. Byl, je a navždy zůstane nejlepším chlapem mého života. I když to byl idol žen, žili jsme normální život, tak jako každý jiný, nebylo to ozvláštněno tím, že byl slavný herec,“ svěřila se Gregorová médiím.

Prozradila také, že i když měl pravděpodobně Brzobohatý před ní několik žen, byl skvělým milencem a ona ho všem z nich přeje. Nikdy na jeho bývalé nežárlila, naopak byla pyšná na to, že i po tolika vztazích si vybral právě jí. „Můj muž mi chybí. Je to život, nejsem jediná, komu se to stalo. Mám ho pořád pod kůží, ale žít se musí dál. Nejvíc mi chybí, když usínám. Byli jsme zvyklí spát spolu. Vím, že něco mezi nebem a zemí je, hrozně na to věřím,“ svěřila se.

Když zemřel, pořád jsem koukala, jestli se hýbe záclona nebo se klepe svíčka, ale nic se nestalo. Ale pak jednou v noci jsem se probudila s tím, že mě Radek drží v objetí. Ale jako drží! To nebylo jako nějaký duch, byla jsem úplně sevřená,“ dodala s tím, že to podle ní mohl být manželův vzkaz ze záhrobí.

Zdroj: zeny.iprima.cz, region.rozhlas.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články