Taťána Gregor Brzobohatá promluvila o ponorce a krizi v manželství. Všechno je jinak, než se zdá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tatana gregor brzobohata
Zdroj: Profimedia

Taťána Gregor Brzobohatá nedávno přiznala, že její manželství s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým prošlo krizí, a to hlavně kvůli covidu-19, který většinu herců, zpěváků i modelek připoutal k domovu.

Taťána nedávno přiznala, že touží založit s manželem rodinu, ale bohužel to nezáleží pouze na ní. Z toho vyplynulo, že je možné, že děti mít nemůže.

Tyto spekulace ale vyvrátila ona sama, protože už ji štvou různé šuškandy a nepravdivé informace, které o jejím vztahu kolují.

Objevily se informace, že se o dítě snaží od svatby, ale nedaří se jim

Taťána tak vyvrátila veškeré spekulace, když pro Naše hvězdy prozradila, že se oba dva chtěli nejdříve po svatbě věnovat své kariéře, chtěli cestovat a své manželství si prozatím užívat bez miminka.

Nelíbí se jí, jak na ni tlačí s dítětem nejen její okolí, ale také tlak médii jí přijde nepříjemný, chvílemi až nevkusný. V dnešní době ženy rodí dokonce i po 40 letech věku, takže si ve 21. století chce užívat života.

Vztah s Ondřejem označila za zdravý a přiznala, že během covidu-19 prošli krizí. Společnou řeč ale pokaždé našli. Teď je otázkou, jestli se slavný pár dočká miminka.

Brzobohatá se objevila ve Varech, po rodině touží jako každá žena

Do Karlových Varů zavítala na festival společně s manželem, který zde měl koncert. Vyvrátila osobně spekulaci o krizi v manželství nebo jeho rozpadu.

„Také jsme měli ponorku a krizi. Ale věřím, že co má přetrvat, přetrvá. Byla to velká zkouška, kterou jsme si osobně prošli.“

Přečkat s manželem covidovou karanténu nebylo nic jednoduché, ale zvládli to. „Zatím jsme pořád spolu. Jsme manželé. Stejně jako každý jiný však máme občas ve vztahu určité vlny a určité fáze. Řekla bych, že jsme zkrátka normální zdravý pár,“ byla upřímná Taťána.

Svoje manželství by tak ráda posunula na další úroveň, ale v tomto ohledu jim zatím není přáno. „Měla bych brzy ráda rodinu. Ale jsou věci, které nejsou jen na nás.“

Možná už se tak na miminku pracuje, ale zatím se nedaří. Mohou si tak o něco déle užívat jeden druhého.

Zdroj: Naše hvězdy

Autor: Raina TomanováSouvisející články