Hana Kynychová vzala svého fešného syna do společnosti. Jeho kalhoty jak od pyžama ale nebyly to pravé ořechové

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana kynychová
Zdroj: Profimedia

Hanka Kynychová nepatří k lidem malého vzrůstu, její syn Filip ji ale už o hlavu přerostl. Fotografové mají pomalu co dělat, aby se mladík vešel do záběru. Jedna společná fotka se jim ale přece jen podařila zachytit, když si dvojice společně vyšla na otevření nové kavárny ve Stromovce.

Jak se píše na webu Blesku, jednadvacetiletý Filip je sportovec tělem i duší. Po mamince tak zdědil nejen její krásu a sympatičnost, ale také lásku k pohybu. Není divu, že je jistě už teď pro mnohé slečny lákadlem. Jenomže dobře vypadat nemusí hned znamenat všechno.

Pokud slavní s rodinou někam vyrazí, je třeba počítat s pozorností fotografů a obléknout se nejen pohodlně, ale i vkusně. Hanka i Filip se o to nejspíš pokusili, jenomže žádný zázrak se nakonec nekonal. Především syn totiž na fotce vypadá, jako kdyby si zapomněl sundat pyžamo.

Šílená kombinace

Na otevření nového podniku dorazila Hana Kynychová v černých kožených kalhotách, které krásně sladila s bundičkou do pasu. Nicméně pod ni si oblékla džínovou košili a ani černá čepice pak její vzhled poloviční rockerky nezachránila. Filip navíc vedle ní vypadal jako z jiného světa.

Ten si sice vzal na slavnostní událost černý rolák ke krku a sako, které bylo určitě vhodné, jenomže k tomu zvolil černobílé kostkaté kalhoty, které jsou spíše ležérním oblečením někam mezi přátele. V tomto případě tak model působil nesladěně a tak trochu jako kdyby přišel v kalhotách od pyžama.

hana kynychova syn filip

Zdroj: Profimedia

Ani jeden z dvojice neladil, navíc neladili ani jeden k druhému. Ačkoli tak jejich outfit nebyl žádná velká katastrofa, za jedna s hvězdičkou to rozhodně nepůsobilo. A to i přesto, že Filip je jinak sympatický fešák a Hanka zase vypadá pořád skvěle.

Jako vedle rozhledny

Rodinná láska na druhou stranu z fotky doslova čiší. Jak matka, tak i syn se na snímku umívají a je vidět, že si akci společně užívají. Právě díky sympatickým úsměvům jejich outfit možná není až tak podstatný a mnohé svými pohledy zachraňují.

Kynychová ale vedle svého syna působí trochu jako vedle rozhledny. A to i přesto, že se mladík snažil přikrčit a nahnout trochu hlavu na stranu. Jednoduše se s věkem pořádně vytáhl, alespoň je ale v davu dobře vidět a potenciální fanynky ho nepřehlédnou.

Hanka Kynychová i její syn jsou rozhodně dvě výjimečné osobnosti, které jsou svým způsobem originální a svým zdravým životním stylem a láskou ke sportu jsou příkladem ostatním. Co se šatníku týče, jako největší vzor je ale asi má málokdo.

Zdroj: Profimedia, Blesk.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články