Roman Vojtek vypěstoval nestydatou zeleninu. Na co asi myslel, když ji na jaře sázel?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman vojtek
Zdroj: Profimedia

Roman Vojtek vždy ví, jak fanoušky pobavit. Někdy musí sice dlouze přemýšlet nad vtipnými průpovídkami, ale jindy se tak situace jednoduše vyvine sama od sebe a jediné, co je potřeba udělat, je předat ji sledujícím na Instagramu. A to je i poslední případ.

Venku už se sice po ránu objevují první mrazy, ale některé druhy zeleniny či ovoce se teprve teď sklízí. Kromě zimních jablek je například čas podívat se, jaké mrkve se nám od jara podařilo vypěstovat. I když podle mnohých je nejlepším časem pro sklizeň říjen, Roman Vojtek čekal opravdu až do poslední chvíle.

A vyplatilo se. Některé plodiny na jeho zahrádce v Řitce se totiž vyvinuly do zajímavých velikostí i tvarů. Herec se tak hned musel na sociálních sítích podělit s tím, co objevil. Mrkev, kterou vytáhl ze země, je rozhodně unikát.

Na co jsme to mysleli?

Někdy se stane, že některé ovoce či zelenina nemá úplně dokonalý tvar. Mrkev, kterou na fotografii drží Vojtek v ruce, je rozhodně tímhle případem. Připomíná totiž s trochou představivosti pánský rozkrok a i herec si toho je dobře vědom. Proto se hned se smíchem podělil o úlovek s fanoušky.

„Peťóóó… Mám pro tebe mrkvičku. To si takhle jde člověk vytáhnout ze záhonu pár mrkví a helemese. Na co my jsme mysleli, když jsme na jaře sadili?“ směje se Vojtek u fotografie. Kromě vtipně vypadající zeleniny doplnil snímek svým bláznivým výrazem a fanoušci se mohou potrhat smíchy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Kdo umí, ten jednoduše umí. A Vojtek rozhodně ví, jak z každé situace vytěžit co nejvíce. Takovou vtipnou událost by si přeci nenechal sám pro sebe. Jeho vtipná fotka se během chvíle stala legendární a fanoušci se předhánějí v komentářích.

Šikovný zahradník

Je jasné, že takový snímek nemohl zůstat jen tak ležet ladem. Sledující na Vojtkově Instagramu se okamžitě pustili do komentování a některé příspěvky jsou snad ještě lepší, než fotka sama o sobě. „Tohle není žádná mrkev, to je pan Mrkvoň,“ směje se někdo.

„Co vy všechno dokážete vypěstovat? Až budu na jaře zase sázet zeleninu, tak si vás pozvu na pomoc. Souhlasíte?“ ptá se fanynka v dalším komentáři. „Do polévky trochu škoda, ne?“ uvažuje zase někdo jiný. A s ním souhlasí i mnoho dalších, kteří sami neví, jak by s takovou mrkví naložili.

Jestli ji Vojtek s manželkou zpracují v jídelníčku, nebo si ji vystaví jako speciální exemplář, to prozatím herec neřekl. Jisté ale je, že až bude zase příští rok sázet, jistě si vzpomene a bude doufat, že pak na podzim sklidí opět něco zajímavého, čím pobaví fanoušky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články