Hana Vagnerová přiznala novou lásku. Prozradila, jestli bude konečně dítě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana vagnerova
Zdroj: Profimedia

Za několik měsíců bude české herečce Haně Vagnerové již 39 let. Stále ale nemá žádné děti a zatím nepotkala ani toho pravého. Naznačila ale, že se všechno může v blízké budoucnosti změnit.

Hana Vagnerová jde v poslední době z projektu do projektu. V profesním životě se jí velmi daří, ale je to vykoupené tím, že na ten osobní nezbývá mnoho času.

I když je velmi krásná a úspěšná, ten pravý muž ne a ne přijít. Její kamarádka, herečka Marie Doležalová, se rozhodla k razantnímu kroku.

Maruška nabízela kamarádku na internetu

Marie se rozhodla rozhodit sítě a na internet umístila jejich společnou fotografii, ke které připsala, že hledá nezadané muže, kteří Hanku tajně milují, a chce, aby se přihlásili.

„Když je single i tahle nádherná, úžasná, veselá, citlivá bytost, uvědomte si, že to nic neznamená,“ připsala.

Hanka přitom pro zeny.iprima.cz přiznala, že by dítě měla klidně hned, pokud by našla toho pravého. Každá žena chce poznat opravdovou lásku a založit rodinu.

„Když budu mít toho správného chlapa, tak si dovedu představit, že bych dítě měla klidně hned,“ přiznala herečka.

Možná už toho vyvoleného ale našla. Neprozradila ale žádné bližší informace o muži, který se teď objevuje po jejím boku.

Že ale někoho má, řekla už na karlovarském filmovém festivalu, který probíhal v srpnu. Herečka se svěřila, že má vysoké nároky na muže. Přitahují ji především ti, kteří jsou charismatičtí a mají smysl pro humor.

Možná budete překvapeni, ale Hanka nikdy nechodila s mužem české národnosti. Vždy se jednalo o cizince, i když to nebyl úplně záměr.

„Nikdy jsem nechodila s českým mužem. Všichni moji muži byli cizinci, ať už třeba Slováci, nebo tak, ale nebyli to Češi. Nikdy jsem tomu vlastně nepřikládala důležitost, ale před nedávnem jsem si to uvědomila, že to tak bylo.“

Roli matky už má za sebou několikrát

Hanka díky filmovým rolím už ví, co obnáší být matkou na plný úvazek. Ukázala to hlavně v posledním snímku, který natočila. Jmenuje se příhodně Matky a pojednává o osudu několika maminek, které se snaží své děti vychovat co nejlépe.

Hanka ve filmu hraje těhotnou ženu, která svůj porod natáčí na video a sdílí ho s ostatními lidmi na internetu.

Na tuto roli se herečka velmi důkladně připravovala, dokonce si našla influencerku, která svůj porod skutečně natočila.

„Přijde mi sice strašidelné dělit se o nejintimnější zážitek s cizími lidmi, ale byla jsem překvapená, jak moc to na mě zapůsobilo,“ přiznala.

Mimo ni ve filmu uvidíte například Petru Hřebíčkovou, Sandru Novákovou nebo Jakuba Prachaře.

Film je určený hlavně pro ženy, ale pobaví se celá rodina. Jde o příběhy žen, které probírají vztahy, chlapy a sex a do toho se ještě musí starat o své potomky.

Zdroj: zeny.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články