Lucie Benešová má o 30 kilo víc. Smažené žampiony si teď prý nějaký ten čas nedá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Mnoho celebrit si svůj vzhled hlídá, a pokud jim připadá, že je na fotce nějaká nedokonalost, postarají se o to, aby před zveřejněním na sociální síti zmizela. Filtry a úpravy totiž dovedou mnoha věcem pomoci. Existují ale také ty, které vám naopak trochu krásy uberou.

S jedním takovým filtrem si pohrála i Lucie Benešová, která se pobavila nad tím, jak by zhruba vypadala, kdyby přibrala 30 kilo. Jednu ze svých fotek projela aplikací na přidávání kilogramů a výsledek pak sdílela se svými fanoušky. Mnohé na první pohled vyděsila.

Ve skutečnosti krásná žena, která i ve svých 47 letech vypadá naprosto skvěle, se totiž najednou podělila na Instagramu o svou podobiznu s baculatým obličejem, s tvářemi podobnými křečkovým a očima zapadlýma mezi tukem nafouklé tváře. Naštěstí hned vysvětlila, že se nejedná o skutečnost.

Přešla ji chuť na jídlo

„Víkendové hrátky s aplikací O třicet kilo těžší,“ napsala k fotografii Benešová a připsala pár smajlíků vyjadřujících překvapení. I ji samotnou totiž dostalo, jak by vypadala, kdyby přestala dbát o svou linii. A hned si také uvědomila, že by se sebou měla něco dělat.

„No, je to tak, jsem to opravdu já. Hned mě u večerních smažených žampionů přešla chuť a najíždím opět na teplozeleninovou stravu. Konec legrace,“ dodala. Je ale jasné, že by to nějaký čas trvalo, než by se herečce podařilo takhle přibrat.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Lucie Benešová je v současné době ve skvělé kondici a na svůj věk podle mnoha fanoušků tato sexy herečka, která má divákům stále co ukázat, skutečně nevypadá. I ona je jedním z důvodů, proč se stal oblíbeným například seriál Slunečná, který se v posledním roce v televizi vysílá.

Spadla do vosího hnízda?

„Lucinko, to je plastika, botox, nebo vás poštípaly vosy?“ směje se jedna z fanynek. Její komentář se setkal s celou řadou smajlíků stejně jako samotná fotka. Většina komentářů se jinak nezmůže na víc než na veselé emotikony.

„Teplozeleninová strava, jo? To jsem zvědav, jak dlouho to vydržíte,“ uvažuje další fanoušek. Lucie to ale naštěstí pravděpodobně myslela jako vtip. Se svou postavou se nemusí bát občas si trochu zahřešit. Když se to nepřehání, dá se i mlsat zdravě.

Sympatická herečka ještě rozhodně bude fanoušky ohromovat dokonalými výkony a perfektním vzhledem, na kterém není třeba nic měnit. A i kdyby náhodou nějaké to kilo nabrala, podle všeho ji lidé milovat nepřestanou a bude pro ně oblíbenou celebritou i nadále.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články