Hana Zagorová o sobě nedává vědět. Rodinný známý řekl, kam se schovala

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana zagorova
Zdroj: Show Jana Krause

Hana Zagorová se již delší dobu potýká se zdravotními problémy, které nejsou blíže specifikovány. Její manžel Štefan Margita si své soukromí chrání, ale rodinný známý prozradil mnohem více.

Za poslední rok se Hanka uzavřela do sebe, přestala komunikovat se svým okolím a rozhodně to nevypadá jen na zdravotní komplikace. Svůj podíl na tom bude mít také psychický stav oblíbené zpěvačky. Hanka bojuje s postcovidovým syndromem a své fanoušky dokázala pořádně vyděsit.

Několikrát skončila v nemocnici, mohlo ji to stát život

„V úterý jsem měl ještě v košickém divadle dvě talk show, jednu od pěti, druhou od půl osmé večer. S Hankou máme zvyk si po vystoupení vždycky volat, a tak jsem jí po první show zavolal. Měla výbornou náladu a říkala, že mi závidí smažený květák, který miluju a doma mi ho rodina udělala,“ uvedl její manžel.

Zasahovat musela dokonce policie. „Dostal jsem strašný strach. Volal jsem neteři, která byla s manželem Standou u Hanky do deseti minut. Volali, bouchali na dveře, křičeli, to už tam byli i sousedi, ale nic. Kolem 22. hodiny se zavolala policie.“

„Když vešli, tak Hanku našli nahoře v ložnici, jak leží na zemi. Byla v bezvědomí,“ popisuje Margita chvíle hrůzy. A tím Hance zachránili život. Zpěvačka musela být z interny přestěhována na běžné lůžkové oddělení. Margita prozradil, jak na tom zpěvačka nyní je.

„Byl jsem za ní teď ráno už na ÚHKT, Hanka byla už učesaná, vykoupaná, voňavá a měla dobrou náladu. Dostane teď krev a snad mi ji příští týden pustí domů. Moc děkuji neteři, Standovi, policii i záchranářům. Těch v tu chvíli nebýt, tak je asi zle. Zachránili Hance život,“ poděkoval zpěvák a velká opora Hanky.

Svůj podíl na jejím stavu má také psychika

Zagorová ale nebojuje pouze se zdravotními komplikacemi, velký vliv na její současný stav má i psychika. Měla naplánováno spoustu koncertů, které musela kvůli hospitalizacím zrušit. A velmi těžce to nese, protože fanoušky a zpěv miluje.

„Hrozně se těšila na to, až se zase postaví před své fanoušky a zazpívá si. Často mluvila o tom, že už ta pauza byla dlouhá. Začalo ji zrazovat nejen fyzické zdraví. Mnohem horší byl její psychický stav, kdy se uzavřela před světem a přestala zvedat kamarádům telefony. Bylo čím dál těžší se jí dovolat,“ prozradil jejich rodinný známý.

Koncertovat nemohla ani během pandemie koronaviru, takže je nasnadě, že jí fanoušci chybí. Sama covidem onemocněla, musela zrušit veškeré plány, a i když se z nemoci dostala, její zpěv už nebyl takový jako dříve.

„Zkoušela různá dechová cvičení, ale jak dlouho nezpívala, tak to zkrátka nešlo. A to ji hodně zlomilo,“ prozradil její blízký kamarád. Nyní už nezbývá jen doufat, že se zpěvačka uzdraví a znovu bude fanoušky těšit svými písničkami.

Zdroj: Šíp, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články