Holka, nebo kluk? Na jméno třetího dítěte Leoše Mareše už se uzavírají sázky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Na Instagramu se Leoš Mareš pochlubil krásnou novinkou, že bude potřetí otcem. Zatímco jeho manželka Monika se těší na prvního potomka, Leoš už je ostříleným tátou.

Oba se dočkali nespočtu gratulací. Monika otěhotněla tři roky po svatbě a sedm let od seznámí s nejlepší českým moderátorem. Monika je influencerka, která nevyhledává záři reflektorů, zato je šťastná po boku Leoše. Oběma ke štěstí chybělo jen miminko.

Rodičovství se nedá naplánovat, myslí si Monika

Monika Marešová už před časem oznámila, že ji otázka typu „Plánujete děti?“ přišla zbytečná. Mateřství se podle ní naplánovat nedá, a čím více se lidé ptají, tím méně se chce ženám na tuto otázku odpovídat.

Leoš k tomu jen doplnil, že je potřeba i trochu štěstí, a toho se jim naštěstí dostalo. Leoš oznámil na sociálních sítích, že miminko je očekávané na březen, Monika je tak v pátém měsíci těhotenství.

Moniku a Leoše spojuje hlavně smysl pro humor, shodnou se také na životních hodnotách a jeden pro druhého jsou oporou nejen ve chvílích radosti, ale také když se nedaří. Monika svému choti například připravuje oblečení na další den.

Pro některé může být Monika vypočítavá žena, která si miminkem chce Leoše pojistit. My si ale myslíme, že kdyby to tak bylo, rozhodně by chtěla miminko co nejdříve. Pro Moniku je to možná poslední chvíle, kdy může otěhotnět, zatímco Leoš si může potomka „vyrobit“ i za dvacet let.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Bude to holka, nebo kluk? Můžete si vsadit

Mareš má s bývalou ženou Monikou dva syny, kteří už jsou odrostlí. Moderátor neprozradil, jakého pohlaví miminko bude, takže si můžete vsadit, jestli se bude jednat o první holčičku, nebo Leoš umí dělat pouze chlapce.

Vypsané kurzy jsou také na určitá jména. Mezi taková patří například Ivo, Monika nebo Lenka. Objevilo se ale také jméno Karel po Karlu Gottovi nebo Lucie. Tak se jmenuje Marešova kolegyně z rádia Šilhánová.

Vsadit si můžete na jméno Patrik nebo Kateřina. I tato jména patří moderátorům Evropy 2, kde Leoš vysílá už více jak dvacet let a jeho kolegové patří skoro do jeho rodiny. Jestli se Marešovi nechají překvapit, nebo prozradí pohlaví potomka, si musíme počkat.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články