Honza Musil oslavil 5 let „manželství“ s partnerem. Ve svatební den jim to neuvěřitelně seklo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Honza Musil
Zdroj: Profimedia

Oblíbený moderátor Honza Musil na svém instagramu zavzpomínal na svatební den. Před 5 lety si s partnerem Jakubem řekli „ano“. Oporou si jsou dodnes a nutno říci, že jim to slušelo nejen ve svatební den.

Musil se s fotografií ze svatby pochlubil hned ráno. Na snímku, kde se s Jakubem usmívají od ucha, září štěstím. A podle toho, co k zamilované fotografii připsal, to trvá dodnes.

Další důkaz lásky nepotřebuje

„Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Pět let jsme ‚manželé‘. Pět let je to od chvíle co jsme si řekli, že náš život je společný a že to jinak nechceme,“ započal svůj příspěvek.

„Sami víte, jak u mě Jakub stál v tom nejtěžším období. Nepotřebuji žádný další důkaz lásky. Vím, že je, že ho mám a on má mě. Milujeme se a každému z vás přeji alespoň kousek takové lásky, jakou prožíváme my dva,“ pokračoval.

Jaké pak překvapení bylo, že tato krásná slova jsou už dva roky stará. Musil totiž použil stejné věty, jako při tříletém výročí. Chtěl tím poukázat na to, že je s partnerem pořád stejně šťastný. „Nic, vůbec nic se na tom nezměnilo,“ dodal.

Předtím žil s manželkou Ivetou

Fanoušci oběma popřáli mnoho štěstí do dalších let. A že jich má tento pár před sebou jistě mnoho. Než si však k sobě našel cestu, nějakou dobu to trvalo.

Než Musil svého o 22 let mladšího partnera poznal, žil s manželkou Ivetou. S tou má dvě dcery. Přestože si už na vojně moderátor uvědomoval, že se mu líbí muži, oženil se se ženou. Že už to tak ale dále nejde, mu došlo po narození první dcery.

„Určitě to nepřešla jen – je bezvadný, že jsi na chlapy a jedeme dál. Samozřejmě slzy byly na obou stranách. Měli jsme život naplánovaný určitým způsobem a najednou jsme pochopili, že to nebude fungovat. Přesto jsme o sebe nechtěli přijít, a podle toho jsme se taky chovali,“ přiblížil Aha! Musil.

S exmanželkou má totiž skvělý vztah i dnes a bez nadsázky jde o ženu jeho života. Toho pravého muž ale už bezesporu našel.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články