Pavel Trávníček dře v 70 letech na parketě. Kvůli této krásce se pěkně zapotil

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavel travnicek
Zdroj: Profimedia

Pavel Trávníček trénuje na StarDance. V jeho věku je to velmi úctyhodný výkon, protože díky své taneční partnerce Veronice dostává pořádně do těla.

Galeje mu začaly nedávno, aby se stihl vypracovat v kvalitního tanečníka. Bude totiž s Veronikou Lálovou vystupovat v taneční soutěži StarDance, která se těší velké oblibě u diváků.

Přes léto trénovat nemohl kvůli výronu kotníku

Trávníček, který je spojován hlavně s filmovými rolemi princů, nemohl přes léto pořádně trénovat, protože neměl ještě vyléčený kotník. Nyní je zdravý a může se konečně pustit do drilu, kterého se nezbaví několik dalších týdnů.

„Strašně jsem se ze začátku potil, teď už je to lepší. Je to záhul, a světe div se, já při tom hubnu,“ směje se Trávníček, kterému taneční tréninky evidentně jsou ku prospěchu. Nestěžuje si ani na svou tanečnici, která je velmi krásná a také ve formě.

Spolu tak mohou v soutěži uspět. Veronika se nebojí své vypracované tělo vystavovat, naposledy tak udělala na své dovolené, kterou se rozhodla strávit ve Španělsku. Ještě než naskočila do pracovního procesu, stihla si tělo opálit a nyní může zářit po boku slavného herce.

veronika lalova

Zdroj: Profimedia

Trávníček řeší vztahové problémy s manželkou Monikou

Hercova žena Monika je o 35 let mladší než on, a v červnu u nich dokonce zvonila policie, kterou zavolala právě jeho manželka. Bála se totiž nejen o manžela, ale také o jejich syna, protože Trávníček nereagoval na telefonáty.

Šušká se, že tento slavný pár nyní zažívá vztahovou krizi. Trávníčková prý má mít milenecký poměr s Jaroslavem Svěceným, kterému zajišťuje koncerty, navíc využívá manželovy kontakty, a to se mu samozřejmě nelíbí.

I když sám Trávníček nedávno řekl, že mají problémy, nyní otočil a tvrdí, že s manželkou je u nich všechno v pořádku a lidé jen závidí a pomlouvají. Jak je to tedy ve skutečnosti, vědí jen oni dva. Trávníček ale může vypustit páru právě na trénincích s tanečnicí Veronikou.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články