Honza Musil se loučí s létem. Těší se na teplo domova se svým partnerem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
honza musil
Zdroj: Dan Materna / MAFRA / Profimedia

Honza Musil je velmi známý moderátor a milovník zvířat. Na instagramu se nyní pochlubil krásnou jemnou fotografií, kterou chce oslavit přicházející podzim.

Kromě toho se fotografií snažil sdělit, že společně s přítelem Kubou koupili nová kamna, na která se velmi těší, až je budou moci použít. Zveřejnil, že už jen pár dní a máme tu podzim, který má rád hlavně kvůli jeho různobarevnosti.

Honza Musil si svého přítele vzal před pěti lety

Musil je známý také tím, že se netají svou sexualitou. Už pět let žije v registrovaném partnerství po boku svého přítele Kuby, se kterým je velmi šťastný. Nedávno oslavili výročí a Musil ho stále častěji zveřejňuje i na sociálních sítích.

Nemohl tedy chybět ani na aktuálním snímku. Fotka je černobílá a Honza na ní velmi vyniká. V pozadí je právě jeho přítel, oba se usmívají a je vidět, že podzim vítají, protože se spolu budou moct ponořit do teplé deky právě ke kamnům.

Honza se v komentářích zeptal sledujících, jestli se na podzim těší také. Komentářů přišlo více než sto, ale spousta lidí v nich prohlašovala, že má raději jaro, protože po něm přijde teplé léto, nebo přímo léto, jež je plné slunce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Musil se raduje také ze svých vnoučat

Není tajemství, že Musil má také děti z předchozího vztahu. Nyní se těší již na čtvrté vnouče a svou roli dědečka si užívá. Jeho obě dcery tak budou mít po dvou dětech a své role mají hezky rozdělené.

Na jaře se Honza společně s Jakubem pustili do přestavby velmi starého domu se stodolou, který se snaží zvelebit. Začali v dubnu, ale rekonstrukce bude nákladná a dlouhodobá. Do toho přišel Honza o svou práci moderátora jednoho pořadu.

V létě mu televize Barrandov zrušila pořad o vztazích, jak je ale vidět, rozhodně se tím netrápí. Může se věnovat partnerovi, přestavbě a také svým vnoučatům.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články