Husté tmavé vlasy, děravé džíny a džínová bunda: Pavol Habera zavzpomínal na prvního Zlatého slavíka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavol habera
Zdroj: Profimedia

Pavol Habera je oblíbeným zpěvákem nejen u nás, ale hlavně na Slovensku, odkud pochází. Jeho hudba je plná chytlavých textů i melodií a některé jsou milované i po desítkách let.

Na svém Instagramu Pavol uvedl, že mu přišlo zajímavé pozvání. K němu také přidal fotografii z koncertu z roku 1989. To byl rok, kdy jeho kapela získala prvního Zlatého slavíka.

Bez českého občanství nemůže získat Českého slavíka

Pavol své fanoušky velmi pobavil. „Na prvej foto sa píše rok 1989 a ja s Teamom dostávame nášho prvého Zlatého slávika. No a tá druhá foto je mail od organizátorov Zlatého slávika 2021 s takouto milou otázkou,“ uvedl zpěvák a frontman kapely Team.

Na snímku je vidět, že organizátoři Českého slavíka se ptají, jestli má Pavol Habera i české občanství, bez kterého se nemůže zúčastnit této soutěže. Bohužel, jak Pavol přiznal, má pouze slovenské.

„Každopádne ďakujem este raz, za túto ponuku a hlavne ďakujem našim českým a slovenským fanúšikom za dlhoročnú priazeň. Všetkých našich slávikov si veľmi vážim, ale úprimne – viac ako získanie slávika si cením každý koncert, ktorý sa nám podarí a na ktorom vidíme ľudí, ako sa bavia,“ vyjádřil se na Instagramu.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Podle snímků si natáčení SuperStar užívá

Zároveň také vyslovil přání: „Je to pre nás najviac a to je pre nás ten náš súkromný Zlatý slávik. A dúfam, že ich ešte týmto sposobom pár dostaneme!“ a přidal několik smajlíků. Pavol se aktuálně věnuje natáčení nové řady SuperStar.

Opět tu zasedá jako nejobávanější porotce, který nenechá na soutěžících nit suchou, pokud si to budou zasluhovat. A podle snímků, které postuje na Instagram, to vypadá, že si společně s dalšími porotci natáčení užívají.

Fotografií na sociální síti ale zavzpomínal na staré dobré časy, kdy se jeho kapele velmi dařilo a rozjížděla se jí slibná kariéra. Na snímku má mikrofon v ruce, užívá si koncert a jeho vzhled je přímo daný letům, ve kterých se koncert odehrává.

Husté tmavé vlasy, děravé džíny a džínová bunda – to byl oblíbený outfit nejen slovenského zpěváka. Teď už se objevuje po boku své partnerky Daniely Peštové krásně oblečený, má totiž rád ležérnost a zároveň eleganci.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články