Nestárnoucí Martin Maxa kápl božskou. Konečně řekl, kdo je tajemná kráska, kterou si vodí do společnosti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin maxa
Zdroj: Profimedia

Martin Maxa snad nikdy nezestárne. I ve svých šedesáti letech vypadá skvěle a zůstává v srdcích mnoha žen, i když je poslední měsíce sám.

Velký rozruch tak způsobila mladá blondýnka, která se objevila po jeho boku na premiéře nového filmu s Jamesem Bondem, která se jmenuje Není čas zemřít. Samozřejmě Martin musel odpovídat na spoustu dotěrných otázek, kdo je tajemná blondýnka.

Žádnou lásku nečekejte

Během své kariéry získal Maxa spoustu fanynek, které mu ještě dnes posílají zamilované vzkazy. Už jako velmi mladý se Maxa začala věnovat posilování, a i dnes na sobě tvrdě pracuje. Jeho svalnaté tělo to jen dokazuje.

Nikdo by na něm nepoznal, že oslavil šedesátku. I přesto je ale zpěvák několik měsíců sám. Před nedávnem po dlouhých 25 letech ho opustila partnerka i s jeho dětmi. Podle médií jeho žena neustála tlak, který se vyvíjel na celou rodinu.

maxa anezka

Zdroj: Profimedia

Maxa byl totiž před několika lety obviněn z napadení ženy a staršího muže. Vina se mu sice nikdy neprokázala, i tak to ale mělo velký vliv na jeho partnerství a celou rodinu. Utrpělo nejen jeho soukromí, ale také pracovní život.

„Na základě tohoto lživého článku jsem přišel o spoustu svých vystoupení, byla mi zrušena nabídka hlavní filmové role, na kterou jsem měl už podepsanou smlouvu, a žádný pořadatel si mě nechtěl objednat,” uvedl Maxa na začátku letošního roku.

Konec spekulacím, jedná se o novou manažerku

Do osobního života se nepříjemnosti s prací začaly prolínat velmi brzy a jeho partnerka už ten tlak nevydržela a opustila ho. Od té doby je sám, ale před několika měsíci se začal objevovat na veřejnosti právě s mladou blondýnkou.

Jmenuje se Anežka a je jí pouze dvacet čtyři let. Začalo se spekulovat, jestli s Martinem netvoří pár, tuto informaci ale Maxa rychle opravil. „Tato slečna pro mě pracuje jako manažerka, protože si po pracovní stránce rozumíme,“ uvedl na pravou míru Martin.

Vidět jste je mohli na premiéře filmu Není čas zemřít. Maxa přiznal, že si rozumí, a proto nevidí problém v tom, aby ji vzal jednou za čas do kina, aby si přátelsky vyrazili. „Já jsem sám takový poustevník, vzezření klame,“ doplnil Maxa.

Zdroj: Šíp, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články