Hyenismus nejvyššího kalibru. I 7 let po smrti chodí z telefonu Bartošové výhružné SMSky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iveta bartosova
Zdroj: Profimedia

Iveta Bartošová byla podle mnohých za svého života milá osobnost, se kterou většina lidí skvěle vycházela. Zpěvačka, která zemřela před sedmi lety ve svých osmačtyřiceti letech, dokonce ráda komunikovala pomocí SMS zpráv, posílala přátelům milá přání k narozeninám a každá komunikace s ní byla pozitivní.

Jenomže po zpěvaččině smrti se média předháněla v tom, kdo zjistí více informací o jejím životě, a bohužel Bartošová nějaký čas odpočívat úplně v klidu nemohla. Mluvilo se o ní v dobrém i ve zlém a pozornosti médií neunikla jediná záležitost s ní spojená.

Dnes už by si po tak dlouhé době možná člověk řekl, že by mohl být klid a Bartošová by se konečně mohla dočkat odpočinku. Jenomže i po letech se nejspíš nad některými věcmi umělkyně v hrobě doslova obrací.

Zprávy plné hrubek i urážek

Někteří lidé, kteří Bartošovou znali, mají prý doslova lítost v srdci, když čtou některé zprávy, které z jejího telefonu chodí. „Na Ivetku mám strašně pěkné vzpomínky a stále mám uloženou spoustu esemesek, které mi posílala,“ říká hudební skladatel Jarek Šimek.

„Úplně se mi udělalo zle, když mi najednou pípla zpráva od ní plná urážek, hrubek a výhrůžek. To snad ten člověk nemůže myslet vážně. To je hyenismus nejvyššího kalibru,“ dodal pro deník extra.cz. „Jedno vím jistě: Ivetka by se za něj styděla,“ rozčiloval se.

Jarek Šimek byl pro Bartošovou člověkem, kterého nějaký čas milovala, a chtěla, aby se stal jejím mužem. Nakonec k tomu nedošlo a ona si vzala Josefa Rychtáře, jenž je mnohými považován za hulváta. A právě on má také zprávy z jejího telefonu na svědomí.

Mám na to číslo právo

„Upřímně jsem řekl svůj názor, že určitý podíl na jejím konci má i on, protože dostal varování ze všech stran, že to sám nezvládne, ale naprosto je ignoroval. Asi se mu nelíbilo, co jsem řekl, ale aby takhle pošlapával Ivetinu památku, to je opravdu nechutné,“ říká Jarek.

Rychtář už dříve veřejně prohlásil, že má na telefonní číslo po Bartošové plné právo a chce a bude ho využívat, ať už se to ostatním líbí nebo ne. „To číslo bylo převedeno na mě, platím ho, takže na něj mám nárok,“ svěřil deníku Super pyšně. Jeho zprávy však jsou doslova otřesné.

„Ivetka by ti vyplácala hubu, ty bukvice… Jinak kamarádi mi řekli, že tě naučí, jak jíst brčkem,“ stojí v jedné ze zpráv. Je to ale jen slabší ukázka toho, čeho je Rychtář schopný. Mnoho zpráv obsahuje hrubé urážky, sprostá slova, ale také gramatické chyby.

Zdroj: extra.cz, ahaonline.cz, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články