I Richard Krajčo má s brzkým zavíráním hospod problém. Zareagoval na něj však s humorem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: PETR KOZLÍK / MAFRA / Profimedia'

Letošní bronzový slavík Richard Krajčo si pozornost lidí získává nejen svým zpěvem a účinkováním v kapele Kryštof, ale také svým působením na sociálních sítích. S fanoušky totiž komunikuje poměrně pravidelně a vtipně reaguje na současné dění všeho druhu.

V souvislosti s pandemií se v České republice každou chvíli mění opatření. V současné chvíli se kromě očkování řeší také restaurace a hospody, které jsou od 26. listopadu nuceny zavírat od desáté hodiny večerní pro veřejnost, jak informovaly novinky.cz.

S touto informací je samozřejmě celá řada nejen provozovatelů, ale i potenciálních zákazníků nespokojena. A Krajčo k nim tak trochu patří, i když na druhou stranu to bere s humorem. Na svém Instagramu zareagoval vtipným videem, které pobavilo fanoušky.

Slavný i na TikToku

„Tak zase po čase jedna TikTokovinka. Tohle jsem si nemohl nechat ujít,“ připsal Krajčo k videu na svém Instagramu. Kromě této sociální sítě má totiž aktivní profil i na TikToku, kde podobná videa sdílí o něco častěji. Se svým názorem na uzavření hospod se ale svěřil na více frontách.

Na videu zpěvák drží v jedné ruce řízek, v druhé půllitr s pivem a s plnou pusou se vyjadřuje k hlášení z rádia, které se právě uzavření hospod věnuje. Nejprve sice tvrdí, že ho absolutně nezajímá, o čem se mluví, když ale přijde kritická informace, nešetří nadávkami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Vtipnou parodii sdílelo na sociálních sítích mnoho Čechů a Krajčo podle svých slov nedokázal odolat a trend přetočil ve své vlastní verzi, která pobavila sledující na TikToku i Instagramu. Je jasné, že ačkoli asi nikdo není ze stále se měnících pravidel nadšený, Krajčo je bere s humorem.

Smajlíky postačí

Nejen pobavení, ale i souhlas s Krajčovým názorem naznačují fanoušci pod videem na Instagramu záplavou smajlíků. Jen málokdo má k celé věci co říci, ale úsměvy a vyceněné zuby emotikonů se objevují snad ve všech komentářích.

Je jasné, že celé řadě Čechů se změny v nařízeních nelíbí. A to ať už mluvíme o zavírání hospod po desáté hodině večerní, nebo o dalších opatřeních, která vláda schválila nebo teprve schválí. Bohužel se ale v současné situaci nedá dělat nic jiného, než brát všechno s humorem.

Zatímco mnohé celebrity tak sdílejí své názory a doporučení, hovoří o očkování a varují v příspěvcích fanoušky, kteří hazardují se svým zdravím, Krajčo na to jde přes legraci a smíchem se snaží povzbudit i další. A jak se zdá, vychází mu to a alespoň několika lidem zvedl v těchto problematických dobách náladu.

Zdroj: Instagram, novinky.cz, TikTok

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články