Richard Krajčo a Karin Babinská si užívají romantiku na dovolené. Relaxují v ráji plném kýče

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Krajco Richard a Karin
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo a jeho manželka Karin Babinská vyrazili na exotickou dovolenou. Dvojice si užívá společné volné chvilky a jednoho by napadlo, že vypadají jako čerstvě zamilovaný pár. To ostatně demonstrují i nejnovější romantickou fotkou.

Digitální detox, který si zpěvák Richard Krajčo a jeho manželka Karin Babinská dopřáli na dovolené na začátku letošního roku, tentokrát opravdu nehrozí. Umělci jsou partneři nejen v osobním životě, ale často pracují i na společných projektech.

Romantické kýče miluje

Nyní vyrazili do exotiky a své fanoušky pravidelně zásobují tím, jak si užívají. Karin se třeba svěřila, že po dvaceti letech stála poprvé na bruslích nebo sdílela manželovu fotku, kde jí na hotelové terase hraje na kytaru. A nyní se pochlubili romantickou fotkou při západu slunce.

„Jen tak. PS: Protože mě vůbec nenapadá, co napsat k této fotce, k tomu totálně červánkovému kýči,“ napsala režisérka na svůj instagram. Zároveň ale dodala, že ona kýče miluje. Zřejmě ale myslela právě tenhle.

Závidí jim dovolenou i zamilovanost

Jejich sledující jim dovolenkovou pohodu samozřejmě závidí a líbí se jim nejen ten červánkový, ale také slavný pár.

Richard i Karin vypadají, že si dovolenou užívají a že jsou spolu velmi šťastní. To jde ostatně z jejich fotek výrazně vyčíst.

Jsou partneři nejen v životě, ale často i v práci. Nyní se pochlubili společným diářem na příští rok a Karin také občas režíruje klipy Richardovy kapely Kryštof.

Třeba právě na dovolené sbírají síly a nápady na další společné projekty. Fanoušci se tak mají rozhodně na, co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články