Sousedi museli bušit pěstmi do zdi. Richard Krajčo zahrál své manželce soukromý koncert na dovolené jen v županu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Richard Krajco
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo je hudebníkem každým coulem a svou práci a vášeň v jednom nezapře ani v době, kdy by si měl od hudby odpočinout. Na dovolené zahrál své manželce Karin Babinské soukromý koncert přímo na hotelovém balkóně.

„Tak my letíme. Vzhůru do oblak a ještě dál,“ rozloučil se zpěvák skupiny Kryštof Richard Krajčo a vyrazil s manželkou Karin do exotiky. Na dovolenou letěli před pár dny, ale vypadá to, že tentokrát své fanoušky o záběry z dovolené neochudí.

Na začátku letošního roku si totiž během dovolené dopřáli digitální detox, tentokrát se ale rozhodli, že své příznivce vezmou s sebou.

Po dvaceti letech na bruslích

Jejich současná dovolená je možná tak jedním z dárků, který si manželé dopřáli ke čtvrtému výročí svatby. Nicméně dovolenou si i tak užívají. Karin si po dvaceti letech stoupla třeba na brusle. „Naposledy jsem na bruslích stála před dvaceti lety, takže to dnes považuji za obnovenou premiéru,“ napsala.

Kromě toho dodala, že ona jako odpůrce sportu a pohybu si dopřála ještě hodinu a půl v posilovně, kde běhala a cvičila. „Něco se se mnou opravdu děje. Asi stárnu,“ pokračovala se smíchem a dodala, že chrániče na ní vypadají děsně, ale jiné než dětské tam nebyly.

Soukromé vystoupení jen v županu

Manželé si dovolenou opravdu užívají, ale Richardovi zřejmě už chybí jeho milovaná hudba, kytara a zpěv. Proto Karin potěšil soukromým koncertem v županu na balkóně.

„Tak tu u nás na terase rozjel Ríša soukromý koncert. Čekám, kdy na nás začnou bušit sousedi. Že ani na dovolený si nedá pokoj,“ okomentovala Karin manželovo vystoupení.

Zas tak špatný výkon to ale zřejmě nebyl. „Ale zase je to romantika,“ dodala režisérka. Někteří fanoušci jí v komentářích psali, že by rádi byli v tu chvíli jejich sousedy a tiše Karin toto vystoupení záviděli.

Krajčo si u té příležitosti ještě vzpomněl na koncert na Strahově, který se uskutečnil v roce 2017. Dodal, že se snad na podobném vystoupení s fanoušky uvidí, až jeho kapela Kryštof bude slavit třeba 35 let existence.

Snad se ale fanoušci dočkají dříve a Krajčo jim společně s kapelou zahraje stejně jako své manželce na jejich exotické dovolené.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články