Richard Krajčo ulovil pořádného macka. Radost z něj má i jeho syn

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo je český zpěvák, jehož jméno si hned každý spojí s kapelou Kryštof a hity, jako jsou Obchodník s deštěm nebo Tak nějak málo tančím. Málokdo ale ví, že jeho velkým koníčkem je také rybaření. A tuhle zálibu po něm podědil i syn Richard, se kterým v týdnu hudebník vyrazil do přírody. Pochlubil se s tím na svém instagramu.

Divadelní a filmový herec, písničkář a zpěvák je kromě jiného také skvělým otcem. Se synem k sobě mají blízko, a není tak divu, že je baví i stejné zájmy. Ani jeden z nich ale nečekal, jaký úlovek se jim podaří, když společně vyrazí na ryby.

Když už se zadaří, rozhodně se oba Richardové nestydí pochlubit. Na instagramu tak sdílel umělec fotografii, která šokovala mnoho fanoušků. Podařilo se mu vytáhnout z vody obrovského jesetera. Uznejte sami, že je to pořádný macek, který si zasloužil zvěčnění na fotce.

Všechny je vrátil do přírody

Na fotce je vidět, že zpěvák rybu sotva udrží. Jeseter je opravdu veliký a podle toho, co zpěvák napsal k příspěvku, to nebyl jediný skvělý úlovek dne. On i jeho syn se pyšně usmívají a užívají si svého výkonu. Koneckonců je to jedna jediná fotka a ryba opět putuje do vody.

„Byl to báječně strávený čas se synem,“ napsal Krajčo na úvod. „Ten na svůj ‚feeder‘ prut chytil přes dvacet kousků, a to mu ještě jeden cca 70 cm kapr metr před břehem pláchnul,“ pochválil Krajčo potomka. Nezapomněl se ale samozřejmě pochlubit i vlastním úspěchem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

„Já 13 minut zápolil s nádherným jeseterem. Jinak dále pak karasové, cejnci a lín. Všechny jsme pustili zpět,“ dodává. Tím ukázal, že rybaření je pro něj zábava, zároveň ale také miluje přírodu. Z pobytu u vody si odvezl on i jeho syn skvělé zážitky.

Kluci šikovní

Nadšení fanoušci samozřejmě oceňují především to, že Krajčo všechny ryby vrátil do jejich domova. Mnoho z nich závidí a svěřuje se, že jim se nikdy nic podobného nepovedlo, i když u vody seděli třeba několik hodin. Ptají se Krajča na nějaké tipy a triky, vypadá to ale, že vše je o trpělivosti a tak trochu i o štěstí.

„Jste kluci šikovní. Cením si toho, že ryby zase vracíte tam, kam patří,“ píše se v jednom z komentářů. „Nádhera. Do budoucna přeji další podobné úlovky,“ gratuluje další.

Ovšem najdou se i ti, kterým se nelíbí, že jen pro své potěšení někdo ryby trápí, aby si je vyfotil a zase je pustil se zraněními, která jim způsobí rybářské háčky.

Většina lidí ale Krajčovi jeho krásný den u vody se synem přeje a negativní komentáře považuje jen za závistivé. Ať už je to jakkoli, zpěvák si v přírodě užil a on i jeho chlapec mají zase na delší dobu o čem vyprávět.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články