Richard Krajčo si vyšel na pivo se svým bratrem. Poznáte rozdíl?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Profimedia

V loňském roce Richard Krajčo zvýšil svou aktivitu nejen na instagramu, ale přihlásil se také na TikTok, kam umisťuje svá krátká videa. Dokonce si musel od sociálních sítí dát na chvíli pohov, protože jeho ženě Karin přišlo, že na nich tráví spoustu času. Naposledy ale na nich zveřejnil fotografii se svým bratrem, který mu je velmi podobný.

Frontman kapely Kryštof se v aplikaci našel, protože nabízí spoustu možností, jak má video vypadat a plní se na ní také různé výzvy. A tak úspěšný zpěvák neváhal a do jedné se pustil společně se svým bratrem Radkem, který je jeho věrnou kopií a spousta lidí si myslí, že jsou dvojčata.

Krajčo se o svém soukromí dříve nechtěl bavit

V loňském roce se plnila výzva, kde se ve stejné kompozici měly udělat fotografie po 40 letech znovu. Je to velmi populární věc, protože je nutné snímek nafotit co nejpodobněji tomu předchozímu. Richard se tak musel snažit, nakonec se ale fotografie povedla, vyrobil dokonce vlastní kulisu.

Kromě toho je Richard aktivní také na instagramu, který sdílí společně s manželkou Karin. Pravidelně zde umisťuje fotografie ze soukromého života, na které byl ale v dřívějších dobách skoupý. Když představoval svého bratra, mnoho fanoušků si myslelo, že tajil dlouhé roky své dvojče.

O svém bratru Radkovi poprvé promluvil v roce 2014, jak uvedl server Blesk.cz. Tenkrát udělal výjimku a o svém soukromém životě povyprávěl.

Jeho bratr Radek je věrnou kopií Richarda, jsou si podobní jako vejce vejci, což potvrzuje fotografie na instagramu, kterou Richard zveřejnil tento týden.

Richard se před sedmi lety pochlubil novým tetováním, které poslal na sociální sítě. Napsal k němu pouze „Mám novou kéru“, a mnoha fanouškům přišlo na mysl, že se jedná o portrét samotného zpěváka. Obrázek ale patřil právě Radkovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Radek by mohl dělat Richardovi dvojníka

Mladší bratr Radek se nevěnuje muzice jako jeho úspěšný sourozenec, pracuje rukama. Podle slov Richarda je ale finančně úspěšnější než on sám, který si zahraje například v Národním divadle.

Není tajemství, že se Krajčo stará nejen o blaho své rodiny, ale myslí také na místa, která má rád. Koupil si domeček v Chotěvicích u Trutnova, obci nedávno přispěl na opravu kostela několika desítkami tisíc korun.

Jeho bratr Radek si rád zahraje šipky, občas zajede na turnaje do nedalekého Trutnova. Jak vidno, je možné, že si ho někdo se slavnějším bratrem už spletl. Podle fotografie, kterou postnul Richard na svůj instagram, to vypadá, že na pivo se vydali právě do východočeské vesnice.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články