Igor Chmela se rozešel se ženou, dokonce jí zlomil nos. I tak jsou stále spolu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
igor chmela
Zdroj: Profimedia

Igor Chmela a Jana Janěková si byli podle všeho předurčeni. Tvoří manželský pár nejen na jevišti v divadlech, ale také v reálu. Jenomže jejich vztah nebyl ze začátku vůbec snadný. Lásku jim kazila celá řada věcí a prošli si spolu mnoha komplikovanými situacemi.

Poprvé se potkali na prknech, která znamenají svět. Jednalo se tehdy o představení Nože a růže v Divadle Na zábradlí. „Byla jsem tam jediná žena mezi pěti muži. Potkali jsme se tam nejen v roli, ale i lidsky,“ zavzpomínala herečka v rozhovoru pro web iprima.cz.

„A pak na baru, a i v šatně,“ doplnil svou manželku Igor Chmela. „V mojí šatně. Tam zahřměl vesmír a bylo to,“ zasmáli se společně v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde o svém manželství promluvili. Kromě veselých historek ale zavzpomínali i na složité chvíle.

Oba byli zadaní

Na začátku vztahu to neměl pár snadné. Igor byl ženatý, Jana zase vdaná. Proto si řekli, že pokud je to mezi nimi láska, poznají to po čase. Dohodli se, že se na rok rozejdou a potkají se na stejném místě, pokud budou své pocity sdílet i po tak dlouhé době.

Jenomže plány se nakonec změnily. Igor Chmela chtěl totiž romanticky skutečně vydržet celý rok, jenomže podle jeho slov to jeho současná žena tehdy bez něj nemohla vydržet. „Vážně jsme si řekli, že se na rok rozejdeme a za rok se na stejném místě sejdeme a řekneme si, jestli tam ta láska je. To dodneška nechápu,“ přiznala herečka.

„Nevydržela jsem to, navíc nás osud dával pořád dohromady, že nás stále obsazoval spolu. A Robert Sedláček nás obsadil do filmu Pravidla lži, kde to vzniklo,“ dodala pak a její manžel potvrdil, že je to skutečně pravda. Kdyby to bylo na něm, možná by skutečně celoroční rozchod vydržel.

Zlomil jí nos

I když se dali Chmela s Janěkovou nakonec dohromady, jejich manželství bylo doprovázeno mnoha problémy. Samozřejmě že se u nich sem tam udála nějaká ta manželská hádka, to je ale běžné v každém vztahu. Ale kolik manželských párů se může pochlubit tím, že muž zlomil své ženě nos?

„Při jedné scéně jsme zkoušeli situaci, kdy se na mě Jana opilá sápe. Já jsem jí měl chuť říct, aby to nedělala, ale polkl jsem to. Nicméně já jsem tu nevyřčenou poznámku dodržoval, ale ona to nevěděla. Ona se po mně sápala, já se od ní odtahoval, upadl jsem a ohnal jsem se loktem. Ozval se nepříjemný zvuk, v tu chvíli jsem věděl, že je zle,“ vzpomíná Chmela.

Naštěstí tak vidíte, že zlomenina byla jen nešťastnou náhodou a jinak u páru všechno dokonale klape. Chmela s Janěkovou jsou tak nakonec skvělým příkladem toho, že když se překonají nějaké ty překážky, manželství může i po letech dokonale fungovat.

Zdroj: idnes.cz, zeny.iprima.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články