Iva Frühlingová ukázala svoje bydlení a pobavila tím, co jí nejvíc vadí na její koupelně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva fruhlingova
Zdroj: Profimedia

Iva Frühlingová fanouškům na svém instagramu ukázala, kde spí a kde se pravidelně koupe. Nejsou to ale fotografie, nýbrž velmi vtipné video.

Sledující po ní požadovali, aby jim ukázala kousek ze svého soukromí, a Iva se tak rozhodla, že jim ukáže svou ložnici, šatnu a koupelnu. Hned na začátku videa se „pochlubila“, že experimentovala s barvou na vlasy, ale zbyly jí jen oči pro pláč.

Ztratila vlasy a předvedla svůj humor

Iva ukázala, že bohužel ztratila něco ze svých dlouhých vlasů, protože jí zůstávaly v rukou poté, co experimentovala s barvami na vlasy. Svým fanouškům to tak nedoporučila a pokračovala v ukázce.

Nejdříve všem ukázala, kde spí se svým „týpkem“, jak říká synovi. Ukazuje, že si vedle postele přidal plastovou židličku a ještě své hračky, což kazí celkový dojem z celé ložnice.

Dále jste se mohli podívat do její obrovské šatny, kde má spoustu oblečení, stoleček na make-up a další nezbytnosti. Z šatny se Iva dostane do velké koupelny, kde ukázala zrcadlo.

U něj natáčí většinu svých videí na instagram a ukazuje svým fanouškům nejen poslední trendy v líčení. Miluje výrazné barvy na svých rtech a nebojí se ukázat svůj styl.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený 💄F (@iva_fruhlingova)

Přiznala, co jí vadí v koupelně

Dominantou koupelny je obrovská vana, která má ale jedinou chybu. Špunt je v ní uprostřed, a jak Iva se smíchem přiznala, ona i „týpek“ ho zadkem vždycky vytáhnou a voda se vypustí. Fanoušci přiznali, že její humor milují.

Iva natočila video svým typickým stylem, tedy jako by ji natáčení velmi obtěžovalo. Nakonec ještě dodala větu, že se těší na další nápady na to, co má pro sledující natočit, protože ji to velmi baví.

Poslední slova zněla velmi ironicky, ale je vidět, že její sledující se baví a v natáčení podobných videí ji podporují. Na instagramu Frühlingové se můžete podívat i na další videa, která jsou nejen z jejího soukromí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články