Iva Kubelková natočila žhavý videoklip. Obsahuje i líbání přes igelit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková je nejen úspěšnou modelkou, ale také herečkou nebo moderátorkou. Věnuje se i zpěvu a nedávno natočila videoklip k vlastní písni.

Videoklip je na píseň Tak mě houpej. Detaily o natáčení prozradila Kubelková v pořadu Showtime, který sama moderuje. Scény ve videoklipu jsou totiž velmi intimní.

Píseň je o partnerském vztahu, prozradila zpěvačka

„Videoklip je k písni Tak mě houpej a je z mojí desky, kterou jsem natočila s Michalem Pavlíčkem,“ potvrdila Iva. „Ta písnička je o tom, že je důležité v partnerském vztahu nezapomínat na takové ty drobné doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu, když člověk odchází z domu…“

Moderátorka vysvětlila, že právě tyto malé detaily se vytrácejí ze vztahů a ty pak mohou skončit. Videoklip má na svědomí Ondřej Kudyn. Ten si Ivu strašně vychvaloval: „Je to super. Nemusím nic říkat. Ona je profík, vnímá kameru a vše je bez problémů. Většinou to všechno dáme na první dobrou.“

Iva je ve videoklipu velmi sexy, je oblečená do černých šatů nebo se objeví pouze ve spodním prádle. A své si užil i její herecký partner, kterého si zahrál Martin Gardavský, Muž roku 2011. Kromě modelingu má i herecké zkušenosti a také on si nemohl na spolupráci s Ivou stěžovat.

Líbání přes igelit? Scéna jako z doby covidové

Jak Iva popsala, intimní scény pro ni nejsou příliš příjemné. „Myslím, že nám to šlo hladce. Ono není úplně příjemné, když točíš tyto scény, ale režisér to pojal citlivě,“ smála se při vzpomínce na natáčení.

Modelka popsala, jak se herecký pár líbal. Nebylo to totiž úplně standardní – k líbačkám docházelo přes igelit. „Tomu jsme se smáli, že to byla taková partnerská scéna hraná v covidové době. Já myslím, že už se jinak líbat nebudeme,“ dodala Iva.

Její partner s ní vlastně ve všem souhlasil, navíc řekl: „Tohle byl vždycky můj sen. Iva je skvělá.“

Zdroj: Youtube, zeny.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články