Iva Kubelková se může pochlubit luxusní postavou. Její stravovací návyky ale už tak pěkné nejsou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Iva Kubelková patří mezi české modelky, které snad nikdy nemusely řešit svou postavu. Za tu její by některé ženy položily i život.

Rozhodla se tak prozradit svůj recept na krásnou figuru. Nejsou to jen geny, jak tvrdí možná většina modelek. Iva musí pravidelně cvičit, ale její stravovací návyky nejsou zrovna příkladné. Výživoví poradci by asi plakali nad její skladbou jídelníčku.

Pevný zadeček a štíhlý pas, i to může po čtyřicítce vystavit

Ivě je už 44 let, ale rozhodně neztratila nic ze své krásy a půvabu. Modelka má skvělou postavu, plná prsa, je štíhlá a její zadeček je dokonale pevný. Proto se není čemu divit, že i v tomto věku se nebojí ukázat v plavkách.

Své fotografie pak vystavuje na svých profilech na sociálních sítích. I když porodila dvě dcery, nyní již šestnáctiletou Natálii a dvanáctiletou Karolínu, její tělo vypadá, jako by si těhotenstvími vůbec neprošlo. Modelka a moderátorka tak odtajnila, co za tím stojí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Bez pohybu by to nešlo, ale její jídelníček je zvláštní

„Cvičím kruhový trénink, snažím se nejméně 2x týdně, podle toho jak stíhám. Pro mě nejlepší způsob formování postavy,“ řekla Kubelková, pro níž je pohyb důležitý stejně jako pro ostatní, kteří si chtějí udržet krásnou postavu.

O její stravě by se ale dalo polemizovat, protože určitě nepatří mezi zdravé, i když obsahuje zdravé potraviny. „Jinak ráno nesnídám. Prostě nemám ráno hlad. Obědvám, a pak si dám jídlo třeba v 17 hodin, a pak si většinou dám třeba ještě něco ve 20.00, nebo i v 21 hodin,“ šokovala modelka.

„Můj jídelníček je daný tím, že nejím maso (kromě ryb). Jinak nekouřím, moc nepiju, jen příležitostně. Sladký si dám ráda, ale ne moc,“ netají se sympatická brunetka, která ráda navštěvuje společenské akce. Tento její recept rozhodně není pro každou ženu.

Každá musí zjistit, co jí v tomto ohledu vyhovuje. Snídaně je sice základ dne, ale pokud by vám po ní mělo být špatně, je lepší ji vynechat. Možná se tak někdo Ivou a jejími radami inspiruje.

Autor: Raina TomanováSouvisející články