Marta Jandová skočila Markovi Ztracenému do náručí. Zpěvák přiznal, že je mezi nimi šílená chemie

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek ztraceny
Zdroj: Petr Eret / MAFRA / Profimedia

Marek Ztracený patří mezi velmi oblíbené české zpěváky. Jeho chytlavé písně můžete slyšet denně z rádií, rád také komunikuje s fanoušky na sociálních sítích.

Ve středu a ve čtvrtek 15. a 16. září se představil fanouškům v největší české hale, O2 areně. Ještě během prázdnin ale uskutečnil Tour de léto, na kterém měl pozváno několik hostů a turné pojal spíše v přátelském duchu. Bavil se s fanoušky, učil je hrát na kytaru a turné bylo vhodné pro celé rodiny.

Turné Restart se muselo přesunout

Restart 2021 a jeho koncerty měly proběhnout už v zimě, ale kvůli koronavirovým opatřením na ně přišlo až nyní. Na svůj velký koncert pozval také zdravotníky, hasiče nebo policisty, kterým přímo na pódiu poděkoval za jejich práci.

Ztracený vystupoval v O2 areně již loni. Tenkrát ale nevypadal tak sebevědomě jak nyní. Diváci si užívali jeho písničky, jako by je znali od malička. Zahrál těch několik nejoblíbenějších. Za tu dobou Marek hodně dospěl a jeho projev vypadal trochu jinak. Koncert si ale užíval po celou dobu.

Dokazují to fotografie, které zveřejnil na svém instagramu. Na nich je se svou kolegyní Martou Jandovou, která si s ním v hale zazpívala hned dvě písničky. Její energie je nevyčerpatelná, a bylo to poznat. „Když za mnou Marta přijde na pódium, praskají žárovky,“ uvedl Marek ke snímkům.

„Ta naše chemie během koncertu je až šílená. Furt to tam je a zase to byla jízda! Jsi neuvěřitelná,“ vyseknul ji poklonu zpěvák, který si ji pozval na píseň Káva a sex. Marta předvedla, že ještě nepatří do starého železa. Skákala z piana a na konci písně skočila Markovi do náručí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Diváci se předvedli jako jeden velký zpěvák

Není divu, že fanoušci znají jeho písně nazpaměť. To také dokázali během koncertu. Zazpívali si s ním společně například část písně Za sto let. Ztracený měl na pódiu také dívčí smyčcový kvartet, který mu pomohl se songem Ta pravá.

Tu napsal Marek před několika lety pro Karla Gotta. Během koncertu ale zavzpomínal také na nedávno zesnulého Františka Nedvěda, který byl jeho předskokanem v roce 2020, kdy také vystupoval v O2 areně.

Karel Gott byl jeho hostem v roce 2017, a to měl koncert ve Foru Karlín. Nicméně je vidět, že jeho písničky a také videoklipy táhnou. Marek je skvělý zpěvák, své fanoušky miluje a také se nebojí ukázat něco ze svého soukromí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články