Iva Pazderková se připravuje na soutěž v bikini fitness. S tímhle tělem rozhodně poslední neskončí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iva pazderkova
Zdroj: Profimedia

Iva Pazderková se ve svých jednačtyřiceti letech pyšní postavou, za kterou by mnoho žen dalo miliony a každý druhý chlap se po ní ohlédne. Není se tedy čemu divit, že loni se v soutěži Bikini fitness umístila na 10. místě, což byl na první účast úspěch. Letos míří ještě výš.

Ačkoli v minulém ročníku soutěže zaujala a dostala se poměrně vysoko, tento rok by se chtěla dostat alespoň o pár stupínků na žebříčku výš. Proto na sobě herečka a zpěvačka také tvrdě pracuje a ještě se při tom pokouší motivovat své fanoušky.

Na Instagramu se pravidelně objevují její fotografie a nedávno dokázala, že ani o víkendu nezahálí. Není totiž čas ztrácet čas a pokud se chce i letos umístit, tvrdý trénink je klíčem k úspěchu. Fanoušky tak zaskočila fotografií, na které představila svůj progres.

Krásnou sobotu

Hned první víkendový den se Iva Pazderková pochlubila na sociální síti fotografií, na které je její vypracované tělo dokonale vidět. Ve spodním prádle a svůdné póze ukázala, jak na sobě pracuje a jak se jí stále rýsují na břiše svaly.

„Krásnou sobotu, moji milí,“ připsala k příspěvku, aby motivovala ty, kteří ještě nevylezli z postelí. Loni se zúčastnila soutěže Bikini fitness na doporučení svého hereckého kolegy Václava Noida Bárty, letos se rozhodla, že svůj úspěch posune dál.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Iva Pazderková (@iva.pazderkova)

Proto i v sobotu vyrazila do fitka pořádně na sobě zamakat. Jaké budou letos její šance, se teprve uvidí, zdá se ale, že si herečka docela věří a má také proč. Vypadá skvěle a je jasné, že své loňské umístnění by měla minimálně obhájit.

Obdiv a závist

Pazderková svou fotografií vyvolala na Instagramu příval komentářů. Většina lidí sice jenom popřála krásnou sobotu i jí, ale mnozí se vyjádřili k její akční náladě trochu závistivě a nebáli se přiznat, že kdyby měli energii a sebevědomí, také by se sebou rádi něco udělali.

„Ahojky, přeji krásnou sobotu a neděli a slunce v duši. Jo a ještě něco: jste fakt neuvěřitelně krásná sexy kočka!!!“ shrnul své pocity jeden z fanoušků. Podobných komentářů se dá pod fotografií najít doslova mraky, Pazderková tak má jen další motivaci k tomu na sobě pracovat.

Zároveň se ale stává také příkladem těm, kteří se už dlouho odhodlávali se svou postavou něco dělat. Možná že pokud fanoušci uvidí skvělé výsledky, kterých herečka dosáhla, také se přemluví k nějaké té aktivitě. No, nezbývá než Ivě popřát na soutěži hodně štěstí.

Zdroj: Blesk, Instagram, idnes.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články