Slunečná v ohrožení: Eva Burešová měla vážné zdravotní komplikace. Lékaři už znají příčinu jejích problémů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová je krásná česká zpěvačka a herečka, která je momentálně zamilovaná do kuchaře Přemka Forejta, s nímž tvoří nádherný pár.

Burešová loni prodělala covid a ohrozila tak natáčení seriálu Slunečná, kde hraje jednu z hlavních rolí. Navíc si myslela, že její zdravotní stav je špatný, protože moc pracuje. Lékaři ale přišli na příčinu jejích bolestí.

Co seriálovou herečku trápí?

Eva nedávno vyděsila fanoušky, protože skončila na kapačkách v nemocnici. Ve svých 28 letech musela řešit vážné zdravotní komplikace, které neměly žádnou příčinu. „Musela jsem zrušit některé akce. Moje tělo vypovědělo službu,“ napsala na sociální sítě.

I když byla z nemocnice propuštěna a zase se vrhla do natáčení, rozhodně se jí nepracovalo dobře a bylo jí velmi těžko. Sice si slíbila, že zpomalí a nebude si toho na bedra brát tolik, ale vzhledem k tomu, jak je herečka vytížená, se to dalo těžko splnit.

Méně práce a více odpočinku by Burešové rozhodně prospělo, ještě než se ale k danému cíli dostala, nemoc udeřila znovu, a tentokrát to bylo ještě horší než poprvé. Jednalo se nejen o blokaci zad, ale také se objevily potíže se zrakem.

Evě se ulevilo už jen z toho, že ví, co ji trápí

Problémy se zaostřováním, bolesti v rukou, kterých se nešlo zbavit, závratě, a dokonce v některých chvílích nemohla udržet balanc. Takové potíže Evu samozřejmě vyděsily a lékaři ji poslali na magnetickou rezonanci.

Vyšetření nakonec přineslo výsledky. Evě to přidalo hlavně na duševním klidu a Týna Popelková ze Slunečné se svěřila svým fanouškům o svých pocitech. „Nějaký kanálek mi trochu tlačí na nervy, proto ty potíže,“ napsala na svůj Instagram.

„A víte co? Mně se strašně ulevilo. Je to tak uvolňující pocit – vědět,“ dodala ještě herečka a fanoušci jí na to konto začali psát povzbuzující komentáře. Je vidět, že má okolo sebe jen samé skvělé lidi, a to nejen na place, ale i mimo něj.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články