Ivana Chýlková si oblékla velmi odvážné šaty. Prsa ukázala i Jiřímu Bartoškovi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ivana chylkova
Zdroj: Profimedia

Premiéra filmu Zbožňovaný byla plná velkých celebrit. Podívat se na nový film Petra Kolečka s Jiřím Bartoškou v hlavní roli přišla nejen Ivana Chýlková, ale také Petra Hřebíčková, která si odskočila od miminka.

Módní policie musela zhodnotit outfity slavných osobností, které se rozhodly přijít na premiéru nového filmu Zbožňovaný. Ta proběhla v pražském kině Lucerna ve čtvrtek 23. září. Nechyběl Jiří Bartoška, již zmíněné dvě herečky a dorazila také DJka Andrea Pomeje.

Všichni se oblékli, jak se na premiéru sluší a patří

Že jsou některé outfity úplně mimo, to už víme. Díky bohu ale zrovna české hvězdy, které na premiéru dorazily, žádné módní faux-pas nečekalo. Jiří Bartoška vynesl tmavý oblek a jako vždy mu to velmi slušelo.

Je to elegantní pán, který ocení ženskou krásu. Petra Hřebíčková zvolila krásné béžové šaty až na zem a ukázala, že i žena čerstvě po porodu může vypadat skvěle. Společně s vhodně zvoleným účesem vypadala, jako by právě přišla z natáčení filmu o bohyních.

DJka Andrea Pomeje oblékla bílé šaty, které odkrývaly jedno rameno. Na nohou měla starorůžové střevíce a zvolila k outfitu bílé psaníčko. Jediný, kdo mohl vypadat o něco lépe, byla Ivana Chýlková, jejíž šaty ale ocenil právě Jiří Bartoška.

Chýlková Bartošku oslnila svým výstřihem

Ivana Chýlková si mohla na premiéru filmu obléct jiný model. Dorazila v černých šatech, které byly vrstvené a vynikaly hlubokým výstřihem. Toho si nemohl nevšimnout Jiří Bartoška, který si několikrát vychutnal pohled na Ivaniny vnady.

Přes šaty měla Chýlková přehozenou koženkovou bundu a v ruce držela hnědé psaníčko. Nejedná se sice o nijak strašný model, ale na akci, na kterou šla, by se dalo obléknout ještě o něco lépe.

Nutno ale dodat, že co neměly šaty, nabídla Chýlková sama. Celý večer se s Bartoškou skvěle bavila, stejně jako ostatní herci, kteří se přišli podívat.

Petra Hřebíčková se dlouho nezdržela, rychle spěchala ke své malé Marianně, kterou porodila v polovině července. Ani dva měsíce po porodu ale nebyly vidět kilogramy navíc.

Zdroj: Profimedia, Extra.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články