Jakub Prachař má novou nápadnici, která na něm může oči nechat. Už brzy bude odhalena

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub prachar
Zdroj: CNC: Marek Patek Pavel Machan / CNC / Profimedia

Jakub Prachař je aktuálně největším oblíbencem u žen, alespoň co se týče seriálu Dvojka na zabití. Se svou kolegyní Sarou Sandevou tvoří dvojici nejen v seriálu, ale také ve skutečnosti. V seriálu se teď zalíbí ženě, do které byste to neřekli.

Prachař v seriálu hraje policistu, který má spoustu problémů. Často řeší minulost a snaží se na ni zapomenout pomocí alkoholu. Diváci už mají za sebou několik dílů a nyní už Prachař jako Martin Rykl dochází na psychoterapie, které by mu měly pomoci.

V seriálu patří mezi nejhezčí chlapy a ženské se na něj lepí

Rykl pravidelně na své psychoterapie dochází a líbí se mu přistup paní doktorky Janákové, ale na druhé straně se mu nelíbí, že musí se světem bojovat bez alkoholu.

Za střízliva mu všechno připadá ještě složitější, ale ví, že na špatné myšlenky zapomene díky novému případu. Tentokrát se musí se svou kolegyní Světlou vydat najít vraha, který nechal mrtvolu u výtahu.

Mrtvý muž je majitel celého domu, ale mezi obyvateli a známými asi nebyl příliš oblíbený. Vrahů tak může být celá řada a dvojice si s celou situací musí poradit. A nebyl byl to kriminální pořad, kdyby v něm chyběla dávka humoru a také emocí.

Střízlivý Rykl je postrachem kolegů

Že Prachař alias Rykl pracuje možná lépe s kapkou alkoholu v krvi, poznali také jeho kolegové, se kterými teď Rykl musí bojovat. I opilý je totiž jejich kolega nepříjemný, takže v „normálním“ stavu je to ještě horší.

Karolína Světlá jakožto jeho kolegyně se mu snaží pomoci. Rozhodne se ho proto pozvat na oběd ke své rodině, ale možná tohoto nápadu bude brzy litovat. Rodiče totiž nejsou z takové návštěvy nadšení, protože vědí, o jakého muže se jedná.

Jeden člen rodiny bude ale radostí bez sebe, protože se do Rykla zamiloval. Jestli chcete vědět, která osoba to je, musíte si počkat na nový díl Dvojky na zabití. Ukázku najdete na webu zeny.iprima.cz.

Zdroj: TV Prima

Autor: Raina TomanováSouvisející články