Jana Boušková znovu zraněná. Musí rušit představení a další aktivity

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jana bouskova
jana bouskova

Je to už pět let, co mohla herečka Jana Boušková skončit na vozíku, hrozilo jí ochrnutí a následná amputace. Herečka je známá především ze seriálu Policie Modrava.

Její manžel Václav Vydra stál po jejím boku, i když ji trápily takové zdravotní problémy. Znovu má ale zraněnou nohu, a to už doufali, že mají vybráno, co se týče komplikací. Národní divadlo muselo zrušit představení, ve kterých herečka figuruje.

Boušková má na zranění velkou smůlu

„Je to samozřejmě smutné, přejeme brzké uzdravení. Ale v tom všem nepříjemném si říkáme, ještě že to není covid,“ vyjádřil se ke zranění herečky mluvčí Tomáš Staněk. Covid by divadelní scénu ochromil ještě více, ale to není zpráva, která by herečku asi utěšila.

Boušková má na zranění patent. Jednou spadla z koně a zlomila si ruku, podruhé zase bourala na motorce, kdy si zranila kotník a museli jí ho v nemocnici sdrátovat. V roce 2016 si nohu zlomila na horách při lyžování – schytalo to koleno.

„Po úrazu mě v Motole skvěle odoperovali a pak na rehabilitacích na Slapech rozhýbali. Byla jsem tam téměř čtyři měsíce. Skoro vůbec nikdo ale nepozná, že jsem o nohu málem přišla,“ svěřila se Aha! česká herečka. Teď přišla další rána a herečka musí rušit představení.

Musela přijít změna programu, snad se herečka vrátí brzy na scénu

„Nemoc si nevybírá ani mezi umělci, a tak jsme byli donuceni změnit program 7. a 8. listopadu v Národním divadle. Místo Snu čarovné noci uvedeme Maryšu,“ uvedlo Národní divadlo. Naštěstí Jana stihla dotočit poslední díly Policie Modrava, s natáčením se skončilo v říjnu.

Jana u dřívějších zranění byla schopná odložit invalidní vozíček až po více jak půl roce po nehodě. Během natáčení Ordinace musela natáčet i na vozíku a na divadelní prkna se vrátila až v nové sezoně. Václav Vydra má na druhou stranu velké štěstí.

Jemu se totiž podobná zranění vyhýbají. I když je denně na koních, plaví se na moři na jachtě a má za sebou například pád z dvoumetrové výšky i několik autonehod, vážnější úrazy se mu vyhýbají, nebo si spíše sedají na jeho partnerku, která schytá všechno špatné, co se zdraví týče.

Zdroj: Ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články