Jana Doleželová radikálně změnila účes. Podobný měla naposledy jako malá holčička

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jana dolezelova
Zdroj: CNC_Přibyl / CNC / Profimedia

Vítězka Miss České republiky 2004 Jana Doleželová patří mezi naše nejkrásnější modelky a také farmaceutky. Lékárnice je známá především svými dlouhými vlasy, těm je ale konec.

Po dlouhých letech se nyní rozhodla vlasy shodit a ukázala nový účes, ve kterém by ji nikdo netipoval více jak 25 let. Jana velmi omládla jen díky tomu, že své dlouhé vlasy nechala zkrátit o značnou délku. Vy se můžete podívat, jak jí to s mikádem sluší.

Vlasy zkrátila po 30 letech

Dlouhé vlasy krásnou modelku doprovázejí už dlouhá léta. Naposledy se nechala ostříhat v 10 letech, letos už oslavila čtyřicítku. Na svém Instagramu se pochlubila krátkým mikádem a prozradila, proč se pro takovou změnu rozhodla.

Maminka čtyřleté Veroniky se totiž svou dcerou nechala inspirovat. „Změna je život, a tak jsem se po třiceti letech vrátila ke krátkým vlasům,“ napsala ke snímku Jana. Patří mezi nejkrásnější lékárnice, a i když vyhrála soutěž Miss před 17 lety, rozhodně nic neztratila ze svého půvabu.

Pokud se na ni podíváte blíž, poznáte, že se neustále udržuje ve formě. Má krásnou štíhlou postavu a nenajdete fotografii, na které by se krásná modelka nesmála. A to je možná důvod, proč vypadá pořád tak skvěle. Navíc mikádo jí ubralo ještě několik let.

Připravena na lásku?

Verunku má s bývalým generálním ředitelem Slavie Davidem Trundou, se kterým ale vztah nevyšel. Po šesti letech známosti se rozešli. Malá Verunka je ale pro svou maminku velkou inspirací, i proto si modelka nechala vlasy zkrátit podle jejího vzoru. Jsou si teď podobnější než dřív.

Malá část Verunčiny hlavy je vidět také na snímku, který Jana sdílela se svými fanoušky. Ti samozřejmě nešetřili chválou, protože mikádo způsobilo, že Jana působí jako puberťačka, i když už je na světě dlouhých 40 let.

Ten, kdo je nezná, si možná bude myslet, že jde o sestry, a ne o matku s dcerou. Janin vzhled ocenily také známé osobnosti, například Josef Kokta.

Když měla Jana dlouhé vlasy, často je nosila stažené v drdolu nebo obyčejném culíku. Fanoušci ji teď budou vídat mnohem častěji s vlasy rozpuštěnými. Navíc zkrácením jim dodá ztracenou sílu a také se říká, že pokud si žena ostříhá dlouhé vlasy, zbavuje se minulosti. Třeba tím Jana dává najevo, že je připravena na nový vztah.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články