Jiří Bartoška si vystřelil z nic netušících hereček. Fotograf se musel smíchy potrhat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri bartoska
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Jiří Bartoška se stejně jako mnoho dalších slavných osobností rozhodl zúčastnit premiéry filmu Kurz manželské touhy, která byla ve středu v Lucerně.

Kromě Jiřího Bartošky se přišly podívat také herečky Petra Nesvačilová, Jana Plodková nebo Lenka Vlasáková. Tyto tři krásné dámy pózovaly pro fotografy, když se jim do „cesty“ postavil právě Jiří Bartoška.

Bartoška se jen procházel a všiml si fotografa

Bartoška kolem českých hereček pouze procházel, včas si ale všiml, že zaujaly pozice pro fotografování a sám se ho „nenápadně“ zúčastnil. Hned na několika snímcích herec ukazuje svůj smysl pro humor.

Dělá různé posunky a úšklebky a fanoušci, kteří pak fotografie viděli, se jistě neubránili smíchu, stejně jako fotograf. Nutno ale dodat, že i když jsou snímky vtipné, na kráse jim Jiří Bartoška rozhodně neubral. Jeho oděv je přiměřený společenské akci. To se týká i šatů hereček, které se dokonale sladily.

bartoska herecky

Zdroj: Profimedia

Lenka Vlasáková oblékla světlou růžovou, Jana Plodková se oblékla do tmavě červeného overalu a Petra Nesvačilová měla na sobě dlouhé červené šaty, které ji zahalovaly od hlavy až k patě. Všem herečkách to nesmírně slušelo i s Jiřím Bartoškou v pozadí.

Snímek je určený pro partnerské dvojice

Kurz manželské touhy natočil Radek Bajgar a pojednává o partnerském štěstí. Film je podle něj určený všem, „kdo po sobě chtějí spíše toužit než se láskou udusit nebo rovnou uškrtit“. Film je především o ženské sebeúctě.

V příběhu se objeví například Vojta Kotek jako léčitel vztahů. Podle něj partnerství stojí hlavně na dotecích a blízkosti partnerů. Pevné objetí ale může přivodit až smrt.

Kromě Vojty Kotka se ve snímku objeví Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jiří Bartoška nebo Jana Plodková s Radkem Holubem.

Uvidíme, zda bude mít tento film úspěch. Vzhledem k hereckému obsazení to ale vypadá, že si na něj diváci cestu najdou.

Zdroj: Profimedia, iDnes

Autor: Raina TomanováSouvisející články