Jiří Langmajer je o několik kilogramů lehčí. Jeho hubnutí má ale i stinné stránky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer patří mezi české herce, kteří nemají problém ocitnout se v jakékoliv roli a zahrají ji na první dobrou. Je to velmi úspěšný herec, který se ale kvůli své práci musí také často obětovat.

Tentokrát se sám rozhodl, že zhubne, protože jeho břicho už bylo příliš velké. Herec tak šel do sebe a začal na sobě tvrdě pracovat, což si také vybírá svou daň, se kterou Jiří možná ani nepočítal. Navíc své úspěchy sdílí online a fanoušci ho neustále chválí.

Jeden zápor na hubnutí by se našel

Jiří nikdy neměl vyloženě „pivní“ bříško, nakonec se ale sám rozhodl, že se svou postavou něco udělá, i když už je mu více než 55 let. Nechce se totiž vedle své ženy cítit starší a bez energie. K dokonalosti mu samozřejmě ještě kus cesty chybí, ale začíná být spokojený.

Udržovat se musí nejen kvůli sobě, ale leckdy je to také kvůli filmové roli. Nyní je to ale pro jeho lepší pocit, protože udržet si svou postavu po padesátce není jednoduché. Herec přišel na způsob, jak své tělo vylepšit a chlubí se tím fanouškům. Má to ale také negativní stránku.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

„Ztrácím sílu. Ale o tu teď nejde. Jde o vzhled. A to se posouvá k lepšímu hlemýždím tempem. Ach jo,“ svěřil se sexy herec, který o role krásných mužů rozhodně nemá nouzi.

Na Instagramu můžete vidět jeho videa ze sauny, kde tedy mimo jiné ukázal také svou chloubu. Jiří to ale vzal dobře a po svém, jeho humoru se tak nevyhnete ani v takové situaci. Zveřejňuje také snímky z posilovny, aby lidé věřili, že jeho slova nejsou prázdná.

Občas to vypadá, jako kdyby měl umřít

Zhubnul již osm kilogramů, což je obrovský úspěch. Jiřího jsme v posledních letech mohli vidět hlavně v komediích Přes prsty, Matky nebo Po čem muži touží. Posledně jmenovaný snímek brzy bude mít natočené pokračování a máte se na co těšit.

Jestli se Langmajer chce stále těšit pozornosti žen, je nutné se udržovat ve formě co nejdéle. Bohužel to možná bude s omezeními, co se týče jídelníčku, rozhodně to ale stojí za to nejen pro něj samotného, ale pyšná na něj bude i manželka Adéla Gondíková.

Začal se stravovat krabičkově, což znamená, že musel omezit sladkosti, ale nemusí se o nic starat, protože mu jídlo na celý den zajišťuje firma. „Ráno točba, teď mučení, odpo točba. Mám ze sebe radost. I když tak nevypadám,“ přiznal se herec.

Podle některých fanoušků totiž vypadá na „umření“, ale sluší mu to. Můžete to posoudit sami na jeho Instagramu, kde mu můžete vyseknout poklonu, nebo mu dokonce pomoci v jeho snaze zhubnout.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články