Jiřina Bohdalová se ukázala ve společnosti se záhadným mladíkem. Až později lidem došlo, o koho se jedná

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bohdalova
Zdroj: CNC: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

František Janeček je dobrým přítelem herečky Jiřiny Bohdalové, která i ve svém věku rozhodně nesedí doma a neužívá si poklidného důchodu.

Nedávno vyrazila právě na narozeninovou oslavu svého kamaráda a přivedla si velmi zajímavý doprovod. Vedle mladého, zarostlého muže se smála a zpívala, a mnozí si tak mezi sebou špitali, kdo je ten záhadný mladík.

Že jde o jejího vnuka, se dozvěděli později

Jiřina Bohdalová ani v devadesáti letech neztrácí elán a ráda navštěvuje společenské akce. Ráda se baví a ukázala to také na oslavě po boku svého vnuka Marka Ciccottiho. Nikdo ale na začátku nevěděl, o koho se vlastně jedná.

Když Jiřina na oslavu dorazila, všichni si všímali spíše jejího doprovodu. Dlouhé vlasy, bohatý plnovous a spoustu otázek, které si lidé okolo pokládali. Nakonec se ukázalo, že jde o jejího staršího vnuka.

jirina bohdalova

Zdroj: Foto CNC: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

„Když přítomní zjistili, že je to její vnuk, zůstali z jeho zjevu v němém úžasu,“ uvedl web pluska.sk. Marek se málokdy ukazuje na veřejnosti, tentokrát udělal výjimku a mnoho přítomných svým vzhledem překvapil.

Herečka ale po jeho boku zářila a jeho přítomnost si velmi užívala. Zpívala, smála se a na večírcích se evidentně cítí jako ryba ve vodě. S každým prohodí pár slov a nudném důchodu nemůže být řeč.

Kromě Marka má ještě vnuka Vojtěcha

Jiřina Bohdalová má vnuky dva. Oba mají společnou maminku – Simonu Stašovou, ale otce mají jiného. Marek je synem Itala Ciccottiho, mladší je synem Pavla Skřípala. Ani s jedním mužem ale Stašová nezůstala.

Některá média sice tvrdí, že udržovala tajný vztah s Italem, ale nikdy to oficiálně nebylo potvrzeno. Podle slov Stašové se jednalo o přátelství. Již v roce 2019 Simona vydala prohlášení: „My jsme dodneška velcí kamarádi, a dokonce by se skoro dalo říct, že jednou spolu dožijeme.“

Podle jejích slov to vypadá, že si sami dva na sebe zbydou. Jestli to tak skutečně bude, ukáže až čas. Mladý vnuk a režisér Marek po boku své babičky také zářil a oslavu si jaksepatří užil také. Kdo by nechtěl mít za babičku ženu jakou je Jiřina, která se nebojí bavit se i v 90 letech?

Zdroj: Aha!, pluska.sk

Autor: Raina TomanováSouvisející články