Tip Leoše Mareše v SuperStar nevychází. Začal proto burcovat fanoušky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
mares leos
Zdroj: Profimedia

Leošovi Marešovi pěkně teče do bot. V minulém díle pořadu TV Nova Česko Slovenská SuperStar si tipl, že se jednomu ze soutěžících zvedne počet sledujících po jeho vystoupení z 400 na 40 000. Mladík měl ale v době psaní tohoto článku zatím jen něco přes 15 a půl tisíce. Leoš se ale nevzdává předčasně.

Lukáš Holík je sedmnáctiletý mladík, který se jako jeden z mnoha pokouší prorazit ve světě showbyznysu coby zpěvák.

Využil proto příležitosti a přihlásil se do sedmé řady Česko Slovenské SuperStar, která se momentálně vysílá na TV Nova a Markíza.

Porotci nešetřili chválou

Porota byla z jeho zpěvu, ale i z celkového vystoupení mladého zpěváka, vyloženě nadšená. „Lukáši, ty se vůbec nemusíš bát. Ty krásně zpíváš,“ řekla jedna z porotkyň Monika Bagárová. „Za mě určitě patříš do té party těch skvělých zpěváků,“ pokračovala.

Mladý talentovaný zpěvák si vybral píseň od britského písničkáře Caluma Scotta. Jeho pojetí písně Dancing On My Own se celé porotě velmi zamlouvalo. Chválu pěl i porotce Marián Čekovský. Ten si ale neodpustil jednu malou výtku.

Přesto tam byly malé chyby

„Spadla ti motorka na konci. Škoda. Odjezdil jsi to, ale dal si ji špatně na stojánek, “ vtipkoval. Problém ve zpěvu nevidí ani Patricie Pagáčová. „Je ti sedmnáct let, takže věřím, že pokud tam jsou nějaké pěvecké nedostatky, tak se na tom určitě dá pracovat.“

Sérii kladných hodnocení uzavřel i takzvaný „kat“ celé poroty — Pavol Habera. „Zpíváš skvěle. Vůbec mi nevadilo, že na konci padla motorka. Ale jsi velmi sympatický a talentovaný kluk. A to jsem kluk a říkám ti to,“ netajil se svými sympatiemi Habera.

Leoš Mareš a jeho odvážný odhad

K tomu se přidal i Leoš Mareš, který se nebál trochu si v soutěži zavěštit. „Kolik tě dnes sleduje lidí?“ zeptal se Leoš soutěžícího. Ten přiznal, že si není jistý, ale že to bude mezi čtyřmi a pěti stovkami. „Tak já si tipnu, že na konci září to bude 40 000,“ hádal slavný moderátor.

Jak ale ukázal čas, jeho tip nebyl příliš reálný. To by ale nebyl Leoš, kdyby se s tím nepokusil něco udělat. Na svém instagramovém profilu vyvěsil konverzaci, kde se mu někdo směje, že se se svým tipem ani zdaleka netrefil. Leoš k fotce napsal: „No, netrefil jsem to. Ale ještě zbývá 6 dní.“

Marešův instagram sleduje přes milion lidí, což ho řadí mezi top tři české uživatele instagramu s nejvíce sledujícími. Nyní se ukáže jejich síla. Zatím se docela činí. Za pár hodin od zveřejněného postu přibylo Lukášovi Holíkovi přes tisíc nových followerů.

Zdroj: Instagram, Nova.cz

Autor: Markéta MladáSouvisející články