Jiřina Bohdalová to na společenské akci pěkně schytala. Vysloužila si pořádnou sprchu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jirina bohdalova
Zdroj: Profimedia

Tam, kde je Jiřina Bohdalová, se pořád něco děje. Anebo je to naopak?  Ať je to tak, nebo tak, je jasné, že i ve svém věku umí devadesátiletá herečka přitáhnout pozornost, ačkoli někdy to není tak úplně její vinou. Centrem dění se stala i na křtu knihy Ladislava Špačka.

Kniha Ladislava Špačka s názvem Etiketa stolování  by sice podle názvu měla být mimo jiné o tom, jak se chovat ve společnosti, nicméně při jejím křtu došlo k jedné základní chybě, která se postarala o zábavu celého večera. Jiřina totiž stála příliš blízko lahve šampaňského.

Když tak bublinky vyletěly a měly být nality na obal nového díla, herečka schytala pořádnou bublinkovou sprchu a až do konce akce pak byla alkoholem pořádně cítit. Jak se ale zdá, vůbec nic si z toho nedělala. Je to jen jeden z dalších veselých zážitků, o kterém může vyprávět.

S úsměvem na tváři

Jiřina se do společnosti vystrojila elegantně a rozhodně nečekala, že bude její outfit odměněn alkoholickou sprškou. Černé kalhoty, halenka a světlé sako doplněné modrým šálem ale naštěstí neodnesly útok nijak výrazně. Tedy alespoň fotografie o tom nevypovídají.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Spíš to vypadá, že Jiřině bublinky stekly po ruce a maximálně jí tak trochu namočily rukáv, i to ale stačilo k tomu, aby se jí i ostatním hostům vykouzlil úsměv na tváři. A to včetně hlavního aktéra večera Ladislava Špačka. Ten se na celé řadě fotek usmívá na všechny strany.

Otázkou je, zda za jeho dobrou náladou stojí úspěch s novou knihou, nebo to, že Jiřina Bohdalová pobavila svou malou nehodou celou kavárnu IPPA Café v Praze, kde se událost konala. My bychom tipovali, že mu úsměv na tváři vykouzlila kombinace obojího.

Večer si Bohdalová užila

Jiřina Bohdalová rozhodně nepatří k těm, kteří by si s takovou událostí dělali nějakou hlavu, obviňovali někoho a stěžovali si na zničený outfit. Naopak má na svém kontě celou řadu veselých historek, o kterých může vyprávět přátelům i veřejnosti.

A malý křest jejího rukávu se k nim jistě přidá. Na několika fotkách z akce je herečka zachycena s úsměvem a ve společnosti ostatních významných celebrit, jak se zdá, si nakonec křest naplno užila.

A pro příště je Bohdalová alespoň poučená: Tam, kde se otvírá láhev, je lepší se držet trochu stranou. Kdo ví, čím překvapí fanoušky Bohdalová příště? Jisté je, že něčím rozhodně, protože tam, kde je ona, se rozhodně nikdo nenudí.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články