Lucie Benešová ukázala hanbatý klenot, který možná máte doma. I dnes se za sebe nemusí stydět

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová, herečka a oblíbená humoristka, se pochlubila snímky, které možná někteří muži znají. Jsou sice staré skoro 30 let, ale stojí vážně za to.

Lucie už od svého mládí patří mezi sexsymboly, které český showbyznys nabízí. I když jí pomalu táhne na padesát let, nebojí se svléknout do plavek nebo ukázat své štíhlé nohy. I když už to není, jako když jí bylo dvacet, umí si ze sebe udělat legraci, což její fanoušci oceňují.

Snímky z lechtivého archivu

Lucka sdílela na svém Instagramu obálku časopisu Playboy, na kterou byla nafocena před skoro třiceti lety. Nezapomněla připojit také další snímky z tohoto čísla, a jak někteří fanoušci přiznali, stále ho mají doma.

Lucie se nebála natáčet intimní scény, které můžete vidět například ve filmech Vekslák aneb Staré zlaté časy, které natočila v roce 1994. Jejím partnerem pro intimní scénu byl Martin Zounar.

Fanouškům teď připomněla, jakou byla sexuální bohyní tím, že sdílela lechtivé snímky. K fotografiím nezapomněla připsat vtipná slova: „Moji milí, tak si představte, že jsem se ocitla skoro po 30 letech v antikvariátu v prodeji v časopise.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Lucie se věkem moc nemění

Jako poslední snímek ale sdílela ten aktuální, ve kterém leží ve vaně se sklenkou vína v ruce, a fanoušci tak mohou porovnat, jak moc se během několika desetiletí změnila. Co jí rozhodně zůstalo, je smysl pro humor, kterým je pověstná.

„Listopadový playboy 1993 (viz foto 1-6) a listopadová realita 2021 (viz foto 7). Krásný veselý víkend,“ dodala. Jako první se objevil komentář Adély Gondíkové, která napsala: „Jako včera.“ To Lucie okomentovala slovy, že je „velmi vtipná“.

Herečka je na Instagramu ráda v kontaktu se svými fanoušky, takže se nebojí sdílet i snímky z reálného života, kdy si například vyjde na procházku. Ani dnes se totiž nemá za co stydět, vypadá mladší, než opravdu je, a navíc má skvělou postavu.

Rodila přitom třikrát – s Filipem Blažkem má syna Luciána, s nynějším manželem Tomášem Matonohou Štěpána a Laru. Společně si pak ještě v roce 2007 osvojili dceru Sáru. Herečka je velmi oblíbená a aktuálně září v seriálu Slunečná.

Zdroj: blesk.cz, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články