Jitka Boho se svěřila s tajemstvím. Zjevila se jí mrtvá příbuzná

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: Profimedia

Jitka Boho se několik týdnů objevuje po boku sympatického Tomáše a vypadá to, že je velmi zamilovaná. Na Dušičky se ale svěřila s neuvěřitelným tajemstvím.

Jitka v den, kdy se vzpomíná na mrtvé, přiznala tajemství, kvůli kterému dlouhá léta bojovala s usínáním. Šest dní poté, co její rodina její prababičku pohřbila, se Jitce zjevila v noci u postele. Jitka utrpěla velký šok a musela si při usínání dlouhé roky svítit.

Strašně jsem se bála, svěřila se Jitka

Jitka je nejen krásnou modelkou a Miss, ale také zpěvačkou. Vidět jste ji mohli například v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, kde imitovala různé zpěváky nebo zpěvačky. Fanoušky teď šokovala svým přiznáním.

2. listopadu se všichni, kdo chtěli uctít památku zesnulých, rozhodli zajet na hřbitovy, nebo alespoň doma v tichosti zapálili svíčku za mrtvé. Jitka místo svíček nebo poselství sdělila neuvěřitelnou historku, ze které mrazí.

„Když jsem byla malá (bylo mi asi tak osm let) a spala jsem sama v obýváku, spatřila jsem šest dní po pohřbu svoji prababičku. Trvalo mi 15 let, než jsem se odhodlala spát bez světla, aspoň malého,“ uvedla pro Blesk sympatická bruneta.

„Věřím, že jednou ten čas přijde a strach odejde, já se znovu otevřu. Jen tenkrát jsem vůbec nevěděla, co mám dělat, strašně jsem se bála… Byl to nepopsatelný pocit, a ten studený pot… Vím ale, že to bylo v dobrém, jako by tam stála a jen chtěla dát vědět, že ,to něco‘ opravdu existuje,“ dodala Jitka.

Podobné stavy se stávají velmi často

Jitka sama si není jistá, jestli to byl jen sen, nebo se prababička opravdu ukázala, aby Jitka věděla, že teď už se má dobře, a ujistila se, že i její malá pravnučka je v pořádku. Není ale jediná, komu se podobná nadpřirozená věc stala.

Pro mnohé lidi je to znamení. Navíc se i spousta lidí bojí spát v úplné tmě, a to i bezdůvodně, prostě mají strach. Možná že i to má spojitost se zemřelými nebo jejich duchy. I když se Jitka svěřila s děsivým tajemstvím, v posledních týdnech se má rozhodně dobře, a to díky novému příteli.

Jitka je velmi zamilovaná a vypadá to, že onen muž, který se jmenuje Tomáš, svým citům také podlehl. Svou lásku ukazují na veřejnosti bez zbytečného skrývání. „Je to opravdu v začátcích, takže se oba poznáváme. Ale je mi moc hezky, máme mnoho společných zajmů, především přírodu a zvířata. Nechávám to přirozeně plynout, na nic netlačíme. Uvidím, co nám osud přinese,“ řekla Jitka.

Zdroj: Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články