Jitka Čvančarová má doma Itálii. Co by si přál její manžel?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka cvancarova
Zdroj: Profimedia

Jitka Čvančarová je typická žena, která si nic nedělá z toho, že má pár kilogramů navíc. Na to si musel zvyknout i její manžel Petr Čadek, kterého si vzala v roce 2011.

Jitka přiznala, že mají doma italskou domácnost, ale přes neshody a občasné hádky se pořad milují, a proto zůstávají stále spolu. Jitka je ženská krev a mlíko – její manžel by si přál, aby něco zhubla, ale už si na ni takto zvykl.

Jitka nikdy nepatřila mezi topmodelky

Jitka má co ukazovat. Chlubí se především svými bujnými vnadami, které jsou na první pohled viditelné, ať si herečka vezme na sebe cokoliv. Své kilogramy ale nosí pyšně a nikoho by nenapadlo upozorňovat na to, že by měla zhubnout.

Letos se ale několikrát předvedla v nelichotivém modelu – například na festivalu v Karlových Varech. I samotný Čadek přiznal, že má problém s tím, jak jeho žena vypadá. Petr je totiž tanečník, ale v době pandemie také trochu přibral, a navíc se o sebe tolik nestaral.

Vedle Jitky tak vypadal jako bezdomovec, přitom je normálně štíhlý a po jejím boku se objevuje upravený. Tanečník pro celou rodinu koupil jízdní kola a začali se věnovat cyklistice a turistice. Jejich dcera Elena umí lyžovat od svých pěti let, navíc společně běhají nebo plavou.

Jitka si s mužem ale i po letech rozumí, a to je ve vztahu nejdůležitější. I když se občas pohádají, vědí, jak to napravit a dojít ke kompromisu, umí se podpořit a spojit své síly, když je to zapotřebí.

Jitka se dívá na problémy i ze strany manžela

„U nás to žije a rozhodně se nenudíme. Možná působíme na ostatní jako italská domácnost, ale my potřebujeme opravdu hodně věcí prodebatovat. Poslechnout si jiný názor. Podívat se na věc ze strany toho druhého, kdy to najednou vypadá trochu jinak,“ přiznala pro deník Šíp Jitka.

„A někdy se vůbec nechcete podívat, někdy je ta pohodlnost příjemná,“ pokračovala herečka a moderátorka. Svěřila se také s tím, že s manželem velmi ráda mluví a je potřeba, aby žena viděla problém také z mužské strany.

U nich doma to vypadá tak, že si sednou za stůl a debatují, dokud daný problém nevyřeší. Je to samozřejmě ta lepší varianta, v italské domácnosti totiž většinou lítají talíře. U nich doma ale všechno probíhá v komunikační rovině.

Zdroj: deník Šíp

Autor: Raina TomanováSouvisející články