Jitka Čvančarová změnila styl. Z brunety je blondýna s kratšími vlasy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka cvancarova
Zdroj: Profimedia

Jitka Čvančarová si nikdy příliš nedělala hlavu s tím, že by mohla svým vystupováním ublížit své kariéře. Sama říká, že někteří fanoušci ji budou za změnu obdivovat, jiní zase nenávidět. Ukázalo se to nejen před časem na filmovém festivalu ve Varech, ale i se změnou účesu, která přišla nedávno.

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary zaujal mnohým, mimo jiné ale také obřími sytě modrými šaty, které tehdy měla Čvančarová na sobě. Mnohé opulentním modelem pohoršila, jiní ji považují dodnes za hrdinku, která se nebojí ničeho.

„Člověk si na to už časem zvykne. Jedno publikum vás miluje, druhé vás nenávidí a tomu třetímu jste absolutně ukradení. Je proto důležité se soustředit na to, jak se s tím vyrovná nositel a designér,“ řekl o modelu návrhář. A Čvančarová s ním souhlasila.

Změna je život

Model šatů rozhodně nebyl tím posledním, čím Čvančarová zaujala. Nedávno se rozhodla šokovat své fanoušky znovu, tentokrát to ale vzala opravdu z gruntu. Zkrátila si vlasy a navíc se obarvila na blond, mnozí by ji tak snad ani nepoznali.

Blond vlasy poprvé ukázala ve společnosti na křtu nové knihy Lucie Šilhové a Kateřiny Cajthamlové. Tam zaujala nejen své herecké kolegy, ale především média, která ihned začala informovat fanoušky. Reakce jsou podle očekávání různé.

cvancarova

Zdroj: Profimedia

Co myslíte vy? Sluší Čvančarové kratší blond sestřih, nebo vypadala lépe s tmavou hřívou? Rozhodně se ale musí uznat, že faux pas s modrými šaty si na křtu knihy vynahradila decentním černým modelem.

Nešla do toho z vlastní vůle

Mnoho fanoušků se ptá, proč to Čvančarová udělala. Někteří si myslí, že chtěla už změnu, jiní zase, že se snaží zaujmout. Pravda ale je, že blond barva a kratší sestřih si nechala herečka udělat kvůli nové roli, do které je obsazena.

Nový komediální film s názvem Hádkovi natáčí Čvančarová až do poloviny října. Podzim je pro ni, co se týče filmování, opravdu velmi plodným obdobím, roztočený má totiž i druhý snímek, ve kterém se objeví jako profesionální ragbistka.

Reakce fanoušků jsou už teď rozdílné, a zatímco některým se nová Čvančarová líbí, jiní změnu příliš neocenili. Ona si ale z těch, kteří ji nepodporují, příliš mnoho nedělá. Ví totiž, že je stále hodně lidí, kteří ji podporují, a těm je za všechno vděčná.

Zdroj: Profimedia, ahaonline.cz, zeny.iprima.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články