Karel Gott možná zatajil syna. Detaily vyzradila jeho dcera Dominika

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel gott
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Zesnulý zpěvák Karel Gott byl otcem čtyř dcer. Mnoho fanoušků mu přálo jeho vytouženého syna. Jak se zdá, on ale jednoho měl a nikdy to veřejnosti nepřiznal. Ta se to dozvěděla až z knihy Poslední roky s Karlem, kde se k tématu vyjádřila Mistrova dcera Dominika.

I tu zpěvák celých 9 let po jejím narození veřejnosti zatajoval. Dceru, kterou měl s tanečnicí Antonií Zacpalovou, tajil prý proto, že se bál, že ho společnost odsoudí. Pak přiznání učinil vlastně náhodou v jednom z rozhovorů pro noviny. S dalšími dětmi se už potom netajil.

Tedy společnost si to alespoň myslela. Jenomže se ukázalo že to možná není pravda. Gott totiž možná měl ještě syna. O tom se jeho fanoušci dozvídají právě v nové knize. A všechno nasvědčuje tomu, že je to skutečně pravda. Výpovědi důležitých osob jsou jasné.

Moc se s ním neznám

„Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi to potvrdily, že bratra máme. Víme, o koho jde. Dotyčný chlapec je nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky, asi jenom dvakrát,“ svěřila se Dominika v rozhovoru s médii.

Dodala ale, že by společnost podle jejího názoru měla vědět, že měl Gott vytouženého syna. „A to se ženou, která byla jeho celoživotní múzou a nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti. Jsem si jistá, že Hugo je můj nevlastní bratr,“ vysvětlila.

Hugovi je prý už dvanáct let a Dominika by ho ráda poznala víc. Má radost, že má bratra, je jí líto, že ho její otec tajil, a příliš nerozumí tomu, proč se tak zachoval. „Tohle už se nikdo z nás nedozví, proč to tajil,“ pokrčila rameny. Ona a její bratr žijí každý jinde a nějaké rodinné setkání se tak asi nechystá.

Matka se vyjádřila jen stručně

Samozřejmě by fanoušky zajímalo také vyjádření ženy, která je Hugovou matkou, a tedy i bývalou milenkou Karla Gotta. Ta ale o pozornost pro sebe ani svého syna nejspíš příliš nestojí. Najevo to dala dost jasně tím, jak stručně se k celé situaci vyjádřila.

„Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat,“ uvedla. Do Gotta se údajně zamilovala, když jí bylo 17. Tehdy si na Gotta sehnala číslo a pozvala ho k sobě domů. On pozvání přijal a zdá se, že od té doby spolu udržovali milostný poměr.

Vypadá to, že je informace o tom, že měl Gott syna, pravdivá. Nikdo ji nevyvrací, a naopak se lidé spíše shodují na tom, že je Hugo skutečně jeho. Fanoušci tak mají o čem spekulovat, Hugova matka ale nejspíš doufá, že se jí celá situace příliš nedotkne.

Zdroj: CNN Prima News

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články